Lista blogów » Mis Marli
BAJKOWA SESJA ZDJĘCIOWA W ZIMOWEJ SCENERII
Zobacz oryginał ndz., 19/02/2017 - 13:29Hej Kochani! Dzisiaj mam dla Was zdjęcia z mojej sesji zimowej, która powstała dzięki współpracy z Kasia Ciapa Fotografia oraz Nadi Make-Up :) Tak jak już Wam pisałam w podsumowaniu stycznia (<<TU>>), było to spełnienie moich marzeń. Już od dłuższego czasu zastawiałam się nad taką sesją, ale skutecznie powstrzymywał mnie brak sukienki. Chciałabym, by była wyjątkowa, dużo tiulu i w delikatnym kolorze. Ta, którą widzicie na zdjęciach to sukienka ze sklepu Cinamoon.pl, jednak wraz z mamą mojego Ukochanego przerobiłyśmy ją dodając 2 warstwy tiulu. Mogłoby być go jeszcze trochę więcej, jednak nie chciałam wydawać, aż tak dużo pieniędzy :D Niemniej jednak prezentuje się bardzo ładnie, a zdjęcia wyszły bajkowo. Pomimo pogody dałam radę wytrzymać na mrozie i nie skończyło się to przeziębieniem, ale za to skutecznie odechciało mi się zimowych zdjęć, co na pewno zauważyliście na moim blogu :D Postów pojawia się w ostatnim czasie niewiele, ale już niedługo ma być cieplej i zbliża się WIOSNA. A jak już wiecie uwielbiam tę porę roku i daje mi ona ogromnego kopniaka do działania :)
Zdjęcia wykonała Kasia Ciapa – Fotografia. Zawsze uśmiechnięta, otwarta i mega utalentowana. Specjalizuje się w portretach i uwielbia czarno-białe kadry. Czegoś więcej o jej pasji i pracy dowiecie się zerkając na stronę internetową <<< www.kasiaciapa.pl >>> oraz FB tu -> Kasia Ciapa Fotografia. Zdjęcia wyszły magicznie i będzie to dla mnie wspaniała pamiątka.
Makijaż wykonała przesympatyczna Nadi Make-Up. Stylizacje ślubne i wieczorowe to zdecydowanie coś w czym czuję się najlepiej. Na tą sesję właśnie wybrałyśmy makijaż wieczorowy, który wyszedł rewelacyjnie i chętnie bym go powtórzyła na jakieś większe wyjście. Zapraszam na jej FB, tam zobaczycie jej makijaże i zdjęcia z projektów, w których uczestniczyła. Tu -> Nadi Make-Up
Fryzurkę wykonałam wraz z Kasią lokówką Babyliess. Poradziłyśmy sobie świetnie i koniecznie muszę zakupić taki sprzęt. Poszło nam sprawnie i szybko :)
A teraz zapraszam do oglądania zdjęć :)
Zdjęcia - Kasia Ciapa Fotografia
Makijaż - Nadi Make-Up
Sukienka - Cinamoon.pl + tiulowy dół własnego projektu
Biżuteria - sklep stacjonarny
Bardzo dziękuję Kasi i Nadi za wspaniałą współpracę. Ta sesja jak i przygotowania do niej zapadną mi długo w pamięci :)
Jak Wam się podobają zdjęcia? Dajcie znać w komentarzach :)
Zaloguj się, żeby dodać komentarz.
















