Lista blogów » Secret Garden

Apaszka we włosach & czerwone botki

Zobacz oryginał
d%2B%252830%2529.JPG


Hejka! Ja spędzam swój weekend w domu, typowy odpoczynek i małe porządki. Czas się przygotować do wiosny. A jakie u Was plany, na ten już w połowie upływający czas??
Przygotowałam dla Was stylizację, w której apaszki, zagrały ważną rolę, ale pierwsze skrzypce gra tutaj bez wątpienia kolor czerwony.
Botki w tym cudownym kolorze pojawiły się na mojej liście 'MUST HAVE' już dawno termu. Można powiedzieć, że wreszcie się ich dorobiłam. Mój model pochodzi ze sklepu Gemre, a dostaniecie go również w klasycznych odcieniach czerni.
Botki Gemre połączyłam z czarną, dosyć klasyczną spódnicą midi, która jest cudownie przeplisowana po całości, przez co wydaje się bardzo 'duża'. Sweter z dzisiejszej stylizacji to jeden z moich lepszych zakupów, gdy nie wiem co na siebie założyć, zawsze staje się świetną alternatywą.
Wspomniałam na początku, że dzisiaj jedną z ważniejszych ról odgrywają apaszki. Ta bardziej granatowa przy torebce to już jej nieodłączny element, jednak gawroszka we włosach to jeden z większych trendów i całkowita nowość dla mnie. Powiem Wam, że naprawdę bardzo mi się to podoba, całkowicie odmienia każdą fryzurę. Mój dzisiejszy 'koczek' z przewiązaną apaszką, wygląda już całkiem zachęcająco :)
Dajcie koniecznie znać w komentarzach co sądzicie o apaszkach wplecionych w Nasze fryzury :)d%2B%252812%2529.JPG
d%2B%252819%2529.JPG
d%2B%25287%2529.JPG
d%2B%252838%2529.JPG
d%2B%252824%2529.JPG Spódnica LisaMayo    Sweter Mango   Botki Gemre   Torebka Ochnik    Apaszki ORSAY Zaloguj się, żeby dodać komentarz.