Lista blogów » Vouguex

Another bomber outfit

Zobacz oryginał
PL : Ten kolor bomberki pojawił się jako pierwszy w mojej szafie dokładnie rok temu, jeszcze wtedy nie wiedziałam że w tym sezonie zrobi się na nie taki szał. Chyba pierwszy raz wyprzedziłam modowy trend :D Ta kurtka na blogu była już nie raz i zapewne jeszcze wiele razy sie tutaj pojawi ze względu na to że jest oczywiście w moim ulubionym kolorze! Stylizacja jak najbardziej luzacka, na co dzień bo szczerze mówiąc nie miałam ochoty żeby się dziś stroić. Zapewne pomyślicie sobie 'jest Marzec a ona paraduje z gołym brzuchem' - tak, mieszkając w Irlandii mogę już sobie na to pozwolić dlatego że od 1 Lutego mamy wiosnę :p Co sądzicie??

En : This colour of bomber jacket first appered in my closet excatly a year ago and I was not expecting it to be a big trend this season. I think it's my first time when I'm ahead of fashion. You could see this jacket a lot of times before as it's in my favourite colour, and probably it will be here again. This outfit is very comfortable and simple because I didn't feel like dressing up today. What do you think ?? 


Bomber - Romwe (tutaj) | Crop Top - Primark | Pants / Spodnie - Zara Basic a/w'15 | Buty / Shoes - Vans | Bag / Torebka - Michael Kors Selma

DSC_1225.jpg

DSC_1229.jpg

DSC_1247.jpg

DSC_1258.jpg

DSC_1261.jpg

DSC_1267.jpg

DSC_1271.jpg

DSC_1283.jpg

DSC_1289.jpg

DSC_1292.jpg

DSC_1296.jpg







Zaloguj się, żeby dodać komentarz.