Lista blogów » STYLEEV

83. BEŻE I KARMELE.

Zobacz oryginał

Równy miesiąc i urodziny. A jeszcze niedawno odliczałam i były 3. Jak ten czas płynie!
Ciekawe, czy do 6 listopada spadnie śnieg? 
Tamtego roku jesień była baardzo długa i ciepła, w tym roku sądzę, że nas tak nie rozpieści. 


Wiało dziś jak cholera. Dobrze, że spięłam włosy bo wyrwałoby mi wszystkie.


Muszę poruszyć pewien temat. ANONIMY. Oj kochani, jesteście zajebiście wścibscy i nie dziwię się, dlaczego twarz chowacie za Anonimem właśnie. W sumie nie tylko anonimy tak potrafią.
 Jak można tak wpieprzać się w kogoś życie? 
Ok, też jestem ciekawska, ale byłoby mi głupio pytać o takie rzeczy, jakie piszecie w komentarzach.
I nie mówię teraz tylko o swoim blogu, ale widzę to na wielu portalach, stronach i blogach innych dziewczyn.
Ludzie w tych czasach są tak zarozumiali, głupi, złośliwi i ograniczeni, że nie mieści się to w głowie.
Naprawdę nie macie nic innego do roboty, tylko wysiadywać przed komputerem i śledzić czyjeś życie, profil itp. na okrągło? Dodatkowo krytykując tę osobę. To po jakiego w ogóle się nią interesujecie skoro jest taka "beznadziejna" i jak to nie opisujecie w swoich wypocinach?  Zazdrość? Nie wiem jak to określić i nie wiem jak to nazwać, ale dla mnie tacy ludzie nic sobą nie prezentują. Totalnie płytcy.
Komentarze są przepełnione złości i skierowane tak, by tylko trafić w czyiś czuły punkt.
Po co to robią? A ciul ich wie. Być może tak właśnie ratują swoją samoocenę. I leczą kompleksy.
Na szczęście jestem osobą pewną siebie i nie ruszają mnie te wypociny, czasem poprawiają mi humor.
Jednak znam osoby, które biorą to do siebie. A niepotrzebnie.
Nic innego z takimi ludźmi nie można robić, tylko po prostu zwyczajnie.. olać. :) 
 
DIGARTSZAFA (sprzedaż ciuszków)


1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg
10.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

11.jpg

12.jpg

13.jpg

14.jpg

15.jpg

16.jpg



17.jpg

18.jpg

19.jpg

20.jpg

21.jpg
 

zestaw_z_http___stylistki.pl_beze-i-braz

/ sukienka- hurtownia Awanti; zakolanówki- Cubus; wedgesy- @; ramoneska- szafa.pl; 
bransoletki- reserved; pierścionek- boohoo; torba- blanco accessories /


i dodaję instrukcję, jak robię koczka:


1. Zwiąż włosy w kitkę i lekko potapiruj. 
2. Podziel włosy na dwie warstwy.
 3. Wywiń je naokoło gumki (jedna warstwa w prawo, druga w lewo)
4. Końcówki przetrzymaj i nałóż na nie drugą gumkę, lub wsuń w gumkę, którą związałaś włosy.
Radzę użyć drugiej, bo wtedy można lepiej wymodelować koczka.
Jeśli potrzebujesz utrwalenia, psiknij lakierem.Mi się on niestety skończył i standardowo będę kupować miesiąc...


22.jpg

Kilka fajnych widoczków.. ehh szkoda, że nie mam tej zasranej klapki od aparatu, bo poeksperymentowałabym z naturą.


23.jpg

24.jpg












Zaloguj się, żeby dodać komentarz.