Lista blogów » Amour-15

7 CIEKAWYCH KONT NA INSTAGRAMIE, KTÓRE WARTO ZNAĆ

Zobacz oryginał
ciekawe_konta_na_instagramie.jpg
Instagram to aplikacja która niewątpliwie ma wielką moc - ile razy przeglądając zdjęcia różnych ludzi zastanawiałaś się czy "to życie może być tak idealne?". Zdjęcia jedzenia, ubrań, kosmetyków, a to wszystko pięknie poukładane czy idealnie podane. W moim odczuciu to wszystko jest niesamowicie pozowane, ale... inspirujące! Lubię oglądać ładne zdjęcia i myślę, że większość z Was również. Na Instagramie szukam właśnie głównie inspiracji. Przygotowałam dla Was zestawienie 7 ciekawych kont na Instagramie, które mogą Was zainspirować. Nie wykluczam, że za jakiś czas pojawi się kolejny taki wpis! Zapraszam do rozwinięcia. 

ladny_instagram.png
1. @wkuchniwieczorem to Instagram który odkryłam stosunkowo niedawno, bo jakoś w połowie grudnia. Asia publikuje głównie zdjęcia jedzenia - piękne zdjęcia jedzenia, na które mogę patrzeć i patrzeć. Niby takie od niechcenia, niby coś tam rzucone przypadkiem, ale wszystko jest niesamowicie przemyślane i spójne. 

ladne_instagramy.png
2. @jestrudo - kiedy odkryłam bloga Natalii przepadłam. To kopalnia wiedzy i inspiracji. Z ciekawości zajrzałam na jej Instagrama, w końcu Natalia jest fotografem, więc założyłam, że Instagram będzie piękny i się nie pomyliłam! Wyraziste zdjęcia i znów zachowana spójność. Każda fotografia jest inna, ale z zachowanym kolorem przewodnim, strasznie przyjemne dla oka. 

ladny_instagram_modowy.png
3.@zhyaan czyli piękna kobieta z Norwegii która dodaje zdjęcia swoich stylizacji. Bardzo lubię oglądać jej zdjęcia do lusterka - outfity są przemyślane, a na zdjęciach wszystko ładnie widoczne. To naprawdę inspirujący modowy Instagram!

instagram_modowy_ladny.png
4. @adancingqueen to Instagram Agaty, którą po prostu uwielbiam! Śledzę jej bloga od kilku lat i widzę tak niesamowity postęp w jej zdjęciach, że szczena opada. Jej profil przepełniają zdjęcia codzienności, ale uchwycone w najlepszym z możliwych kadrów! Uwielbiam patrzeć na jej dopieszczone zdjęcia!

kreatywny_instagram.png
5. @onelittlesmile - pamiętam jeszcze kiedy blog Pauliny był typowo kosmetyczny. W pewnym momencie nastąpił przełom i zrobił się z niego blog kreatywny który odwiedzam tak często jak tylko czas pozwoli! Jej Instagram to jej codzienność, ale każde zdjęcie ma w sobie odrobinę magii i ta magia sprawia, że zawsze chętnie tam zaglądam!

inspirujacy_instagram.png
6. @reservedbeinspired_blog czyli Instagram Oli na który zawsze chętnie zaglądam. Nie jest on tak popularny (jeszcze!) jak te wyżej przedstawione, ale wierzę, że będzie tylko lepiej, bo widzę niesamowity potencjał! Ola na swoim profilu publikuje zdjęcia z życia prywatnego ale i tego blogowego. Uwielbiam je każde osobno! 

instagram_ladny.png
7.@korneliakuzma to moje najnowsze odkrycie, a do tego Kornelia jest z Rzeszowa czyli miasta w którym mieszkam! Pięknie dopieszczone zdjęcia codzienności, mam nadzieję, że będzie ich więcej i więcej!


Mam nadzieję że znaleźliście coś dla siebie - ja każdy z tych Instagramów przeglądam bardzo chętnie chociaż jest to kropla w morzu - jeśli wpis się Wam spodoba na pewno pojawi się druga część. Ciekawa jestem na jakie Wy Instagramy wchodzicie najczęściej? Podajcie mi namiary też na siebie! 

Mój Instagram to @joannalifestyle (blogowy)
Prywatny @asskuuu
instagramy_inspirujace.jpg

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.