Lista blogów » Ada Zet

342. Stylizacja: spódnica z guzikami i bieliźniany top

Zobacz oryginał
stylizacja%2Bz%2Bbieli%25C5%25BAnianym%2


W dzisiejszym poście mam Wam do pokazania kolejną stylizację z wykorzystaniem bieliźnianego topu. Tym razem dobrałam do niego pomarańczową spódnicę z guzikami, klapki z kokardką i drobne dodatki. Uwaga: zdjęcia były robione w sierpniu, teraz bez kurtki i bluzy albo sweterka nie wychodzę z domu ;) BIELIŹNIANY TOP I SPÓDNICA

Dzisiejszy post nazwałam spódnica z guzikami i bieliźniany top, ale równie dobrze mogłam opatrzyć go tytułem ,,w klapkach do lasu", bo wtedy wyjątkowo miałam na stopach wygodne klapki z kokardką. Zdjęcia wykonaliśmy w bardzo ciepły sierpniowy dzień. Co prawda w tamtą niedzielę nie miałam w planach robienia zdjęć stylizacji, ale mieliśmy przy sobie aparat, poszliśmy do lasu i przy okazji cyknęliśmy na szybko kilka zdjęć. Dopiero tam zorientowałam się, że moja spódnica jest bardzo pomięta, chociaż prasowałam ją przed wyjściem. Mimo wszystko zdecydowałam się opublikować te zdjęcia, bo część z nich mi się podoba, a z racji obecnej pogody nie mogłabym sobie już pozwolić na powtórzenie tej stylizacji. Mam nadzieję, że przymkniecie oko na to drobne uchybienie.


sp%25C3%25B3dnica%2Bcropp.jpg


Spódnicę kupiłam w sklepie Cropp podczas promocji i zapłaciłam za nią 15 albo 20 złotych. Uznałam, że to całkiem atrakcyjna cena za tak ciekawie wyglądającą spódniczkę. Jej minusem jest niestety łatwo odkształcający się materiał. 


poara%25C5%2584czowa%2Bsp%25C3%25B3dnicz

Ten incydent i komentarz od Marzeny, który niedawno pojawił się na moim blogu (właśnie na temat tkanin) dał mi trochę do myślenia. Uznałam, że czas najwyższy zapoznać się lepiej z krainą materiałów. Uważam, że to cenna umiejętność, która zaprocentuje u mnie na lata. Tym bardziej, że nie zmieniam garderoby sezonowo, ale staram się gromadzić rzeczy, które posłużą mi latami.


kolczyki%2Bduze.jpg


kolczyki%2Bpanterki.jpg


medalion%2Bz%2Br%25C3%25B3%25C5%25BC%25C


klapki%2Bz%2Bkokardk%25C4%2585.jpg
Za dodatki posłużyły mi dość nietypowe kolczyki. Dla mnie tym bardziej nietypowe, gdyż całe życie nosiłam tylko wkrętki. Nie przepadam za większymi kolczykami, bo wplątują się w moje włosy. Ubrałam też naszyjnik z różą z Aliexpress oraz ubrałam wygodne klapki z kokardką. 


jarz%25C4%2599bina%2Bzdj%25C4%2599cia.jp
Udało nam się też zrobić ciekawe zdjęcie do mojego projektu ,,kreatywnego niepokazywania twarzy". Jarzębina co prawda nie rosła w lesie, ale zerwałam ją od sąsiada i zaniosłam, aż do lasu. Tak naprawdę nigdy nie wiadomo, kiedy dany rekwizyt może się nam przydać. 

Przy okazji przytoczę tu swoje własne słowa, które napisałam rozmyślając nad tym jak ugryźć temat na #instawtorek: smutne, trudne i nieinstagramowe. 


Smutne, trudne, nieinstagramowe. Taki jest dzisiejszy temat na #instawtorek u #kobiecafotoszkola.
___
Niestety życie nie składa się z samych pozytywów i pięknych chwil. Czasami te gorsze dni biorą górę nad naszym życiem, ale nie każdy chce o tym mówić i się tym dzielić. Przez to często mówi się, że na Instagramie wytworzył się zbyt lukrowy i nieprawdziwy obraz świata. Spotkałam się nawet ze stwierdzeniem, że Instagram może powodować depresję i obniżać samoocenę. Głównie przez porównywanie swojego życia do urywków życia innych osób. Zaczyna wydawać się nam, że nasze życie jest takie nudne, szare i nieciekawe, że nic nie potrafimy, a inni dostają wszystko bez trudu na wyciągnięcie dłoni. Popadamy w kompleksy, a poczucie naszej wartości spada. Pamiętajmy jednak, że za każdym postem stoi drugi człowiek, który kreuje i pokazuje tyle, ile uważa za słuszne.
Nikt tak naprawdę nie wie ile czasu i wysiłku kosztowało kogoś znalezienie się w tym miejscu, w którym obecnie się znajduje. Nikt też nie wie czy może teraz ta osoba nie płacze w poduszkę. Tego na Instagramie raczej nie pokaże...
____
Pamiętaj, że sam możesz wybrać jakie treści chcesz oglądać. Nie karm się tym co powoduje w Tobie smutek, chorą zazdrość, złość i frustrację. Inspiruj się, działaj, twórz i daj tworzyć innym. Pamiętaj, że po drugiej stronie też stoi człowiek. Człowiek, który przeżywa różne emocje tak samo jak Ty. dziewczyna%2Bw%2Blesie.jpg


dziewczyna%2Bi%2Blas.jpg


Mój Instagram: @adazet 


fashioninsta.jpg

Zwracasz uwagę na materiały z jakich wykonane są kupowane przez Ciebie ubrania?


Zaloguj się, żeby dodać komentarz.