Lista blogów » Ada Zet

335. Makowa panienka - stylizacja z czarną spódnicą w kropki i czerwoną hiszpanką

Zobacz oryginał
czarna%2Bspodnica%2Bw%2Bkropki%2Bstyliza

Za chwilę liście zaczną spadać z drzew, a ja mam Wam jeszcze do pokazania letnią stylizację i wakacyjne zdjęcia. Zapraszam Was na wpis przedstawiający stylizację z czarną spódnicą w kropki i czerwoną hiszpanką w towarzystwie pięknych, czerwonych maków. 
ZDJĘCIA Z MAKAMI

W tym roku nie miałam w planach żadnych wakacyjnych wyjazdów (oprócz do rodzinnego domu), dlatego by trochę urozmaicić swoją codzienność postanowiłam, że będę szukać pięknych miejsc na zdjęcia. Miałam w tym podwójny cel - kocham kwiaty i dobrze czuję się w ich otoczeniu oraz chciałam podszkolić się fotograficznie. 


maki.jpg

Nie ukrywam, że moim marzeniem było znalezienie wielkiego pola maków, ale niestety nie udało mi się tego dokonać. Za to zobaczyłam parę kwiatów przy drodze i to je wykorzystałam w tej sesji. Ciakawostka: był to chyba ostatni dzień żywota tych kwiatów, gdyż wystarczył silniejszy podmuch wiatru, a płatki odpadały. 

maki%2Bw%2Bd%25C5%2582oni.jpg

stylizacja%2Bz%2Bvansami%2Bblog.jpg

Zdjęcia powstały początkiem lipca. Miałam spore dylematy przy ich obróbce, ale w końcu zdecydowałam się na taki trochę retro klimat z zielenią w tle.  

IMG_1944.jpg


SPÓDNICA W KROPKI I CZERWONA HISZPANKA


Tym razem mam Wam do pokazania zestaw z wyprzedaży. Spódniczkę kupiłam w Only za 15 złotych. Już wcześniej wpadła mi w oko, ale była wtedy kilkukrotnie droższa. Oprócz czarnego modelu była też żółtawo-pomarańczowa i pokusiłabym się na nią, gdyby nie fakt, że zostały same duże rozmiary. Czerwoną hiszpankę pokazywałam Wam już przy okazji mojego zamówienia z h&m

warkocz%2Bodwr%25C3%25B3cony.jpg

Zazwyczaj sięgam po bardzo klasyczne zestawy w kolorystyce czerni i bieli, ale tym razem pokusiłam się na przełamanie całości kolorem. Po przymierzeniu spódniczki oraz bluzki z odkrytymi ramionami (miałam wtedy rozpuszczone włosy) czułam się jakbym była w jakimś nadmorskim miejscu. Wystarczyło zrobić warkocza i ubrać kapelusz by stylizacja zrobiła się bardziej sielska i dziewczęca. 

czerwona%2Bhiszpanka%2Bstylizacja.jpg

gruby%2Bwarkocz%2Bblog%2Bo%2Bw%25C5%2582

Jeszcze do niedawna gustowałam tylko w spódniczkach ,,nad kolano", bo w innych modelach nie czułam się zbyt dobrze. Ta spódniczka bardzo mi się spodobała, bo jest zwiewna, a zarazem nie za krótka i nie za długa. Już w głowie tworzę kolejne stylizacje z nią, ale tym razem w bardziej rockowym wydaniu. 

sp%25C3%25B3dnica%2Bw%2Bkropki.jpg

stylizacja%2Bz%2Bbluzk%25C4%2585%2Bods%2

sp%25C3%25B3dnica%2Bi%2Bhiszpanka%2Binsp

wakacyjna%2Bstylizacja%2Bz%2Bkapeluszem.

kapelusz - H&M
hiszpanka - H&M
spódnica - Only
buty - Vans

red%2Bpoppies%2Bin%2Bhand.jpg

W te wakacje moim ulubionym rekwizytem był kapelusz. Dość często przewijał się w moich sesjach, ale w sumie to dobrze - dzięki temu czuję, że nie było to marnotrawstwo pieniędzy. Poza tym pełnił też funkcje ochronne. Może moje buty nie są idealnie dopasowane do tej stylizacji, ale jak na (stereotypową) kobietę mam naprawdę mało  butów i w tamtym dniu nie miałam niczego lepszego pod ręką. Pewnie pasowałyby tu jakieś balerinki albo sandałki. 

IMG_1951.jpg


kapelusz%2Bi%2Bkwiaty.jpg

dziewczyna%2Bna%2Bspacerze%2Bzdj%25C4%25

Tym akcentem powoli żegnam się z latem i wkraczam w jesienną aurę. W sumie już powoli możecie to dostrzec na moim Instagramie @adazet. 

kreatywny%2Binstagram%2Bz%2Bnaturalnymi%

Instagram - @adazet 

 Letnie ciuszki już schowane, a grube swetry wyciągnięte? :)
Przyznaję, że u mnie już nastąpiła taka zamiana garderoby. 

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.