Lista blogów » Ada Zet

296: Stylizacja: Czarna parka i musztardowy sweter

Zobacz oryginał
musztardowy%2Bswetr%2Bstylizacja.jpg


Ostatnio wybrałam się do ośnieżonego lasu by zrobić zdjęcia w zimowej scenerii. Przy okazji przygotowałam stylizację na bloga, w której główną rolę odgrywa musztardowy sweter pochodzący z mojego ostatniego zamówienia z Newchic. CZARNA ZIMOWA PARKA 

czarna%2Bparka.jpg

/zimowa parka - House/
/spodnie - House/
/rękawiczki - Sinsay/

W tym roku nie poszczęściło mi się z zimowymi zdjęciami. Byłam parę razy nastawiona na taki plener, ale albo pogoda nie dopisała, albo nie było śniegu ;) W zeszłym tygodniu zabrałam swój aparat do lasu. Chciałam się odprężyć i porobić zdjęcia natury dla własnej przyjemności, a przy okazji stworzyć materiał na bloga. Nie wszystko jednak poszło po mojej myśli. 

kurtka%2Bparka.jpg

Tamtego dnia pogoda była przepiękna. Słońce malowniczo przedzierało się przez drzewa tworząc wspaniały obraz. Lepszej pogody do zdjęć chyba nie mogłam sobie wymarzyć. Sęk w tym, że w momencie kiedy wyjęłam aparat z torby cały czar prysł, a światło przestało być takie korzystne. Nie zniechęciło mnie to jednak przed dalszym robieniem zdjęć. Znalazłam przepiękną gałązkę z zawieszonymi na niej kroplami wody. W głowie zaczęły kłębić się myśli, że będzie to jedno z moich najpiękniejszych zdjęć zrobionych w ostatnim czasie. Ustawiłam wszystko w aparacie i nacisnęłam spust migawki, ale w tej samej sekundzie z drzewa spadł śnieg i zrzucił krople z upatrzonego przeze mnie obiektu. 

MUSZTARDOWY SWETER 

musztardowy%2Bsweter.jpg

sweter%2Bz%2B%25C5%2582adnym%2Bsplotem.j

sweter%2Bna%2Bzim%25C4%2599.jpg


To jednak nie koniec moich niepowodzeń. Tamtego dnia temperatura była na plusie przez co ciągle z jakiegoś drzewa spadał śnieg. Raczej taka ilość nic by mi nie zrobiła, ale bałam się o aparat, który musiałam ciągle osłaniać. Później ustawiłam się pod drzewem i pozowałam chwilę... Chwilę, bo w końcu również na mnie spadł śnieg i przykleił się do moich włosów oraz swetra. W tamtej chwili odechciało mi się zdjęć i stwierdziłam, że bezpieczniej będzie wrócić do domu. 

ZIMOWE%2BZDJ%25C4%2598CIE.jpg

zimowa%2B%25C5%259Bcie%25C5%25BCka.jpg

zimowy%2Blas.jpg

zimowe%2Bmakro.jpg

Powróćmy do stylizacji. Jestem bardzo zadowolona z mojego wyprzedażowego zakupu, czyli zimowej czarnej parki. Jako dodatki stawiam na: długi i ciepły szal, czapkę oraz rękawiczki. W stylizacji pojawił się również musztardowy/żółty sweter. Uznałam, że element ten będzie pięknie prezentować się na tle śniegu. Sweter posiada przepiękny splot, ale z koloru nie jestem do końca zadowolona. Mam wrażenie, że na żywo jego odcień prezentuje się gorzej, niż na zdjęciach. 

stylizacja%2Bw%2Bzimie.jpg

musztardowy%2Bsweter%2Bzima.jpg

zimowa%2Bsesja.jpg

zegarek%2Badexe.jpg


Trochę było mi smutno, że tamtego dnia chciałam zrobić coś dla siebie, skupić się na czymś co lubię, a różne przeciwności losu utrudniły mi to. Przyłapałam się na tym, że mój fotograficzny zapał odrobinę zgasł. W głowie co prawda mam różne pomysły na sesje, ale jak myślę o ich realizacji, to jakoś mi się odechciewa. Może dlatego, że mało co wychodzi po mojej myśli. Zdaję sobie sprawę z tego, że takie jest życie i przydałoby się być bardziej elastycznym. Są rzeczy w które poświęcam sporo wysiłku i czasu, a efekty są mizerne. Staram się tym nie przejmować, ale są dni w których choćbym chciała, to nie potrafię inaczej. Czuję totalny bezsens albo myślę o tym, że powinnam się jeszcze bardziej przyłożyć. Tylko nie poznałam jeszcze odpowiedzi na pytania: jak? I ile? Mam nadzieję, że taki stan szybko minie, bo nie chciałabym czuć takiego zniechęcenia do własnej pasji. Nawet jeśli coś nie wychodzi tak jakbyśmy chcieli to nie ma co się załamywać i odpuszczać, ale trzeba znaleźć w sobie chęci i iść dalej. Może tylko warto wziąć pod uwagę zmianę kierunku tej trasy. Droga może być dłuższa, ale również może prowadzić do celu. 

Mój Instagram: @adazet 

modowy%2Binstagram.jpg

Udało Ci się wykorzystać uroki zimy? :) Do robienia zdjęć, górskich wędrówek albo sportowych szaleństw? 


Zaloguj się, żeby dodać komentarz.