Lista blogów » Ada Zet

293. Nadaj charakter swoim ubraniom dzięki guzikom i naszywkom nopopatch.pl

Zobacz oryginał
naszywki%2Bnopopatch.jpg


Dzięki kolorowym naszywkom oraz guzikom w parę chwil można nadać charakteru ubraniom oraz w prosty sposób wyrazić swoją osobowość. W tym wpisie chcę pokazać Wam moje pomysły z wykorzystaniem naszywek i kolorowych guzików. Mam wiele pomysłów na wykorzystywanie czasu wolnego i jednym (nadal niespełnionym) jest przerabianie ubrań. Chciałabym kiedyś tworzyć coś indywidualnego i niepowtarzalnego. Oczywiście czasami skuszę się na DIY, w którym przerabiam koszulę albo robię własną torebkę, ale póki co są to tylko jednorazowe wyskoki. Obejrzałam już sporo filmików na ten temat i niektóre przeróbki są bardziej skomplikowane, a inne dziecinnie proste. Do tych najprostszych można zaliczyć naszywki. Obecnie nawet nie trzeba kłopocić się z igłą i nitką, bo wystarczy je przyprasować do ubrania. 

przyprasowanki%2Bna%2Bubrania.jpgOdwrotna strona naszywek


Naszywki na ubrania oraz kolorowe guziki z dzisiejszego wpisu pochodzą z nopopatch.pl. Sklep ma w swojej ofercie naszywki z takich kategorii jak: rośliny, zwierzęta, muzyka, a nawet kosmos. Zarówno młodzież pragnąca wyrazić swoją indywidualność, jak i dzieci znajdą tam coś dla siebie.

CZARNO-BIAŁE NASZYWKI NA UBRANIA

Wybrałam naszywki z kilku kategorii. Bardzo przypadły mi do gustu czarno-białe projekty, które kojarzą mi się ze stylem rock, grunge, punk lub emo. 

czarno%2Bbia%25C5%2582e%2Bnaszywki.jpg

naszywki%2Bgrunge.jpg

Czarno-białe naszywki można wykorzystać do przyozdobienia zwykłej czarnej katany. Sądzę, że kurtka po takiej modyfikacji będzie prezentować się jeszcze lepiej. W takiej kurtce z powodzeniem mogłabym się wybrać na rockowy koncert ;) 

katana%2Bw%2Bstylu%2Bgrunge%2Bpunk.jpg

KOLOROWE NASZYWKI NA UBRANIA

Kolorowe naszywki są bardziej radosne. Sądzę, że sprawdzą się dobrze do ozdabiania wakacyjnych bluzeczek oraz plecaków. 

kolorowe%2Bnaszywki%2Bna%2Bubrania.jpg

naszywka%2Bkolorowy%2Bptak.jpg

Naszywki są bardzo dobrze wykonane i zadbano w nich nawet o najmniejsze detale. 

naszywki%2Bna%2Bubrania%2Br%25C3%25B3%25

Wpadłam na pomysł, że za pomocą różyczek można ozdobić dół katany albo T-shirt. Kiedyś widziałam pomysł, że ktoś nakleił różyczki na swoje Vansy i też wyglądało to bardzo ciekawie. Przy okazji buty wyróżniały się na tle innych. 

katana%2Bz%2Bnaszywkami.jpg

t%2Bshirt%2Bz%2Br%25C3%25B3%25C5%25BC%25

koszulka%2Bz%2Barbuzem.jpg

GUZIKI ZE ZWIERZĘTAMI

Oprócz naszywek na stronie można znaleźć oryginalne guziki, które oprócz funkcji praktycznych mogą pełnić funkcję rozweselającą. Przypomniało mi się, że jak byłam dzieckiem, to mama przyszyła mi do koszulki guziki wyglądające jak kredki. W tamtym czasie była to dla mnie jedna z najpiękniejszych rzeczy. 

ozdobne%2Bguziki%2Bzwierz%25C4%2585tka.j

guziki%2Bzwierz%25C4%2585tka.jpg

Jestem bardzo zadowolona z tych produktów i sądzę, że wykorzystam je do swojego małego marzenia, czyli do przerabiania ubrań. Uwielbiam twórcze zajęcia i rzeczy, które w jakiś sposób pomagają wyrazić swoją indywidualność. 

Mój Instagram: @adazet 

lifestyle%2Bblogger%2Binstagram.jpg

Lubisz przerabiać ubrania? :) 

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.