Lista blogów » aDancingQueen Blog

ŚWIĘTA Z KIK

Zobacz oryginał
Zaraz po jesieni, kolejnym moim ulubionym okresem są Święta Bożego Narodzenia. Sama do końca nie potrafię wyjaśnić, dlaczego tak bardzo raduję się wkraczając w listopad, a tym bardziej grudzień. To, że Święta są wyjątkowe i magiczne wie prawie każdy. Prawie każdy też kocha wigilijne potrawy, ubieranie choinki, wręczanie prezentów, wieczory przy kominku z rodziną czy pasterkę. Przeżywamy to co roku, jednak radość z tych dni zawsze sięga zenitu, mimo tego, że tradycje się nie zmieniają, a nasze Święta zazwyczaj wyglądają tak samo. Na te dni czeka się najbardziej, a jest to bez wątpienia najlepszy czas w ciągu całego roku i chyba niewielu z Was się nie zgodzi. Kiedy zaczyna się listopad, moje myśli wędrują już w kierunku dekoracji, choinek, świątecznych dań i właśnie tej magii, o której pisałam w pierwszych zdaniach. Ale opisać swojej euforii na nadchodzące Święta nie potrafię. Tego zwyczajnie nie da się opisać. Ogromnie cieszę się, że jestem miłośniczką dekoracji, świecidełek, pierniczków, mikołajów, skrzatów i wszystkiego, co związane ze Świętami bo mogę się tym nacieszyć naprawdę długo. Sklepy zalewają świąteczne dekorację już nawet w październiku, na co wielu z Was narzeka. Dla fotografa, a dodatkowo miłośnika tego typu gadżetów jakim jestem ja, im wcześniej tym lepiej! Nie wyobrażam sobie dekorować domu, ubierać choinki czy kupować prezentów tuż przed Świętami. Oszalałabym z nadmiaru pracy, braku czasu i przepychanek w sklepach. Chcę nacieszyć się Świętami, które dla mnie zaczynają się dwa miesiące przed. W tym roku sklep KIK sprawił, że znów poczułam Święta zanim jeszcze wszyscy zaczęli o nich myśleć.

DSC_2385.jpg

Wraz z wygraną w konkursie organizowanym przez sklep KIK (nadal możecie brać udział w  edycji grudniowej -> KLIK) rozpoczęłam też serię publikacji dla tej marki. Pokazywałam Wam na Instagramie - Instastories mój wypad na KIK'owe zakupy, zaprezentowałam Wam ofertę sklepu, zorganizowałam konkurs, a teraz prezentuję Wam moje łupy w świątecznej aranżacji. Postawiłam na biel i szarość z dodatkiem blasku świec, świerku i niebieskiej poświaty. Aranżacja prosta, ale efektowna za sprawą światełek i półmroku, który nadaje niepowtarzalny klimat. Choć święta to dla mnie moc głębokich kolorów- czerwieni, zieleni czy złota, jednak w szarość czy biel kojarzy mi się również z mrozem i śniegiem, które bez wątpienia ze Świętami mają wiele wspólnego! 

DSC_2387.jpg
DSC_2393.jpg
DSC_2390.jpg
DSC_2398.jpg
DSC_2407.jpg

Bez dwóch zdań sklep KIK oferuje przepiękne dekoracje na Święta i nie tylko. Odwiedzam ten sklep regularnie i nigdy nie wychodzę z pustymi rękoma. W każdym miesiącu w ciągu roku znajduję tam tematyczne gadżety. Przed każdymi Świętami, wakacjami czy nawet jesienią znajdziemy tam idealne dodatki do domu, dekoracji i nie tylko. Moje pokaźne już zbiory dekoracji i dodatków to w dużym procencie produkty z KIK. To co najbardziej mnie urzeka w ofercie tego sklepu to oryginalność i przystępne ceny. Produkty wpisują się w moje gusta, często znajduję to czego nigdzie nie mogę znaleźć, a często wybieram się tam również po tradycyjne produkty kuchenne czy przybory, których nagle braknie. Myślę, że każdy znajdzie tam coś dla siebie! Polecam odwiedziny KIK'owych sklepów i przekonanie się, że naprawdę warto wpadać tam regularnie!

DSC_3127.jpg

A razem ze sklepem KIK już teraz życzymy Wam 
ciepłych, radosnych, spokojnych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia! ;)
Zaloguj się, żeby dodać komentarz.