Lista blogów »
Poniedziałkowe zdobycze!
Zobacz oryginał wt., 17/07/2012 - 12:55Jak co poniedziałek wybrałam się od rana do secondhandu w moim mieście aby coś upolować.Nigdy się jeszcze nie zdarzyło abym wyszła z pustymi rękoma, i tym razem też tak było. Wyszukałam 2 pary jeansowych szortów, fioletową bokserkę - w tym roku mam na nie szczęście, uzbierałam już zacną kolekcję i do tego narzutkę, która nadaje się do urozmaicenia stylizacji. Całe zakupy wyniosły mnie tylko 22zł. Więc jak najbardziej warto odwiedzać tego typu sklepy. Dodatkowo zapraszam na wyprzedaż mojej szafy KLIK 
| szorty - Papaya i Hotpant , bokserka -Tu , narzutka - Nn |

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.



