Lista blogów » MAKILOOK
Neopren i kamizelka - pomysł na jesień!
Zobacz oryginał śr., 11/11/2015 - 19:08Dziś na blogu element garderoby, który szczerze uwielbiam! Kamizelka!
Dla mnie - jeden z najbardziej uniwersalnych ciuchów w szafie, bo doskonale sprawdzi się w duecie zarówno z t-shirtem i bluzką, jak i golfem, a nawet grubszym swetrem. Dlatego też, kamizelki śmiało nosimy o każdej porze roku, zmieniając jedynie krój i materiał, z którego są wykonane.
Biorąc pod uwagę tendencję tego sezonu możemy pójść w dwie strony wybierając fason sportowy z ciekawymi elementami/detalami (metaliczne wstawki, siatki 3D, ozdobne zamki itp.) lub fason nawiązujący kolorem, krojem czy materiałem do lat 70. Tutaj prym wiodą długie kamizele w garniturowym stylu, często z wełny lub grubszego materiału. Znajdziecie je teraz w wielu kolorach, począwszy od ciepłych, kamelowych beży, przez typowo jesienne bordo i czerwienie, aż po klasyczną czerń i szarość.
Ja, tym razem postawiłam na sportowy fason z obszernym kapturem z chroniącego przed wiatrem neoprenu. Kropką nad i w projekcie Ranity Sobańskiej dla 4F są skośne wstawki z siatki 3D/mesh (kocham ten trend!) oraz ozdobny suwak. Taki model rewelacyjnie sprawdzi się w prostych, codziennych stylizacjach - zobaczcie moje propozycje ;) A Wy - lubicie kamizelki?
zdjęcia - Wojtek (klik!)
kamizelka / vest - RSx4F
sneakersy - Zalando
kurtka / jacket - Promod
torebka / bag - COS
Zaloguj się, żeby dodać komentarz.











