Lista blogów » WorldFashionStyleEve

MY LOVE LOOK

Zobacz oryginał
Witajcie Kochani...
Majówkę czas zacząć :) Odpoczywajcie i nabierajcie siły na następne miesiące. U mnie i u wielu z was będą to dwa długie miesiące... Dlaczego? Jedni mają matury, drudzy tak jak ja egzaminy i obrony. Trzymam za wszystkich kciuki :) i  co nas nie zabije to nas wzmocni Kochani!
Dzisiejsza stylizacja składa się z jeansowych ogrodniczek (TUTAJ). Powiem szczerze, że nie byłam przekonana do nich, zamówiłam je raczej z chęci ich posiadania, taka czysta fanaberia. Pomyślałam, że jak nie będą dobrze leżeć to je skrócę i będę miała szorty. Jednak nie żałuje, nosi się je bardzo wygodnie i Ci którzy jeszcze się do tego typu spodni nie przekonali powinni się na nie skusić. Bluza w paski (TUTAJ) to oczywiście mój ideał. Wszystko co w paski kocham hehe i czuje się w tym najlepiej.  Creepersy (TUTAJ) w cytrynowym kolorze tworzą zgrany duet z gumową torebeczką. Bardzo lubię trampki na grubej podeszwie, są bardzo wygodne i stabilne. 
Chciałabym również zwrócić waszą uwagę na zestaw pięknych bransoletek. Czerń, biel i złoto to według mnie połączenie idealne, a takie niepowtarzalne cuda tworzy przemiła Agnieszka z Fabryki Próżności AgoArt (TUTAJ).



Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać - Cyceron


22.jpg


14.jpg


2.jpg


3.jpg


4.jpg


5.jpg


6.jpg


7.jpg


8.jpg


10.jpg


11.jpg

1.jpg


12.jpg


13.jpg


16.jpg

21.jpg

20.jpg

15.jpg

18.jpg


17.jpg


19.jpg
 fot. by Sysia



Ogrodniczki - TUTAJ
Bluza - TUTAJ
Torebka - NN
0DF1235D0EAE5C603AF2BCA87FD0EE66.png

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.