Lista blogów » Kasia Koniakowska Blog
to już prawie 8 miesiąc
Zobacz oryginał wt., 10/02/2015 - 19:41Sporo kilogramów przybyło, ale na szczęście do końca ciąży zostało już niedużo. Pewnie wielu osób ta stylizacja zniesmaczy. Jednych ze względu na masywne uda, inni powiedzą, że nie wypada zakładać takich legginsów z niewłaściwym napisem, albo stwierdzą, że różowa bluza to już za słodko, a wiecie co ja na to - jak na lato ;) Nic nie poradzę na moją figurę w ciąży, ale to nie znaczy, że mam ubierać się w luźne worki, czy nosić tylko dresy i wyglądać jak strach na wróble. Nie jestem również za stara aby unikać różu czy jakiś napisów. Inna sprawa to kwestia gustu. Patrząc na zdjęcia czuję się trochę jak Kim Kardashian, czyli duże uda, piersi i tyłek haha ;)
W tym okresie legginsy najlepiej się sprawdzają, są najwygodniejsze i nigdzie nie cisną, a właśnie takie rzeczy powinnyśmy nosić w ciąży. Choć kupiłam dość duży rozmiar, to niestety przy masywnych udach zaczynają troszkę prześwitywać i tracić na barwie, zatem najlepiej założyć pod nie jeszcze jakieś grubsze, czarne rajstopy. Bluza również jest świetna, bo bardzo ciepła i przemiło ją się nosi.
Tego dnia było troszkę chłodno, zatem płaszczyk, czapka i szal były niezbędne. A Wy jak czułyście się w 8 miesiącu? Ja cudownie ;)
Bluza - Reserved | legginsy - Tally Weijl | torebeczka = HM | szalik - prezent z Turcji | botki - No Boso | płaszcz - second hand | czapka - prezent od siostry |
Zaloguj się, żeby dodać komentarz.






