Lista blogów » Lumpexoholiczka

ŚWIĄTECZNE INSPIRACJE || KOLEKCJA F&F HOME

Zobacz oryginał
1.jpg


Wpadliście już w świąteczny klimat?
Ja totalnie!

Dziś pół dnia spędziłam na robieniu porządków. A drugie pół na pieczeniu i dekorowaniu pachnących pierniczków. Btw mam fajny przepis i jeśli szukacie czegoś sprawdzonego to jutro wstawię go tutaj. So stay tuned!  


Świąteczna gorączka zaczęła się kilka dni temu, kiedy wybrałyśmy się z dziewczynami do F&F na wspólną kolację. Cały showroom wyglądał bajkowo! Na wejściu przywitał nas zapach gorącej czekolady, a potem było już tylko lepiej. Okna udekorowane lampkami, setki świec, miękkie poduszki... Ok, ewidentnie jestem na tym etapie, kiedy bardziej niż zakupami na dziale z torebkami i butami, jaram się wybieraniem talerzy i kubków, albo jeszcze lepiej - świeczek i firanek. :)

Ale oczywiście poza oglądaniem świątecznych akcesoriów był też czas na blogerskie plotki i masę zdjęć. Dzięki za miły wieczór! :)

Ściskam
Asia


IMG_7366%2Bcopy.jpg
IMG_7552%2Bcopy.jpg


IMG_7341%2Bcopy.jpg
IMG_7531%2Bcopy.jpg


IMG_7358%2Bcopy.jpg
IMG_7391%2Bcopy.jpg
IMG_7476%2Bcopy.jpg
IMG_7427%2Bcopy.jpg
IMG_7579%2Bcopy.jpg




Wszystkie świąteczne gadżety z kolekcji F&F Home możecie kupić w każdym F&F (w Tesco)




*to nie jest wpis sponsorowany




Zaloguj się, żeby dodać komentarz.