Lista blogów » Mon Cherries
BURBERRY
Zobacz oryginał pon., 14/07/2014 - 20:18W dzisiejszym poście najbardziej klasyczny ze wzorów - kratka Burberry. Jest to jeden z moich ulubionych motywów - po pierwsze ze względu na uniwersalność, a po drugie na niezwykłą elegancję. Moim zdaniem kratka Burberry pięknie komponuje się w zasadzie z każdym kolorem, ale ja najbardziej lubię ją w klasycznych zestawieniach, czyli z czernią, brązem, beżem, czy bielą.
Koszulę w kratkę Burberry połączyłam z szerokimi spodniami ze skórzanym wykończeniem w pasie oraz cielistymi szpilkmi. Wisienką na torcie w tym zestawie jest opaska - urocza imitacja Burberry.
Koszula (blouse): BurberrySpodnie (pants): H&MSzpilki (heels): ZaraZegarek (watch): DKNYBransoletka (bracelet): H&M, Lilou
Zaloguj się, żeby dodać komentarz.














