spring is in the air
Zobacz oryginał pon., 24/02/2014 - 20:29Coś niesamowitego dzieje się z pogodą tej zimy. Za nami trochę opadów śniegu (nie żeby szczególnie uciążliwych), raptem kilka naprawdę mroźnych dni, a teraz pogoda niemal wiosenna. Gdy zaświeci słońce można odnieść wrażenie, że to połowa kwietnia, a nie połowa lutego. Chyba jestem ostatnią nudziarą, że piszę o pogodzie? ;) Tak naprawdę jednak temat pogody w ogóle mnie nie ekscytuje - po prostu nie zdążyłam nacieszyć się zimą, a w głowie mam jeszcze niezrealizowane pomysły na zdjęcia w zimowej scenerii.
Dzisiejszy zestaw balansuje między zimą a wiosną - z jednej strony kozaki za kolano, futrzany kołnierz i beret, z drugiej zaś krótka sukienka i okulary słoneczne. Moje ulubione elementy tego stroju to kozaki - bardzo wysokie (zarówno jeżeli chodzi o wysokość cholewki, jak i wysokość obcasa) oraz płaszcz z asymetrycznym zapięciem, wykończony odpinanym futrzanym kołnierzem. Płaszcz jest delikatnie ocieplany, więc na chwilę obecną to moje ulubione okrycie wierzchnie, a poza tym (obok futrzanych kamizelek: jasnej i czarnej oraz kolorowej sukienki w kwiaty) ulubiony zakup z Romwe.
What I'm showing you today seems perfect for the beginning of spring. I'm wearing caramel coat with fur collar and caramel bag, short gray dress, brown overknee boots and mustard beret. I hope you like it.
Kozaki za kolano (overknee boots): ZARA
Sukienka (dress), skórzana torebka (leather bag): no name
Beret (beret), biżuteria (jewelry): H&M
Zaloguj się, żeby dodać komentarz.





















