Lista blogów » Nieperfekcyjna Kasia
Wygodnie na spacer.
Zobacz oryginał wt., 07/01/2014 - 11:54
Ostatni na moim blogu królowały sukienki i spódniczki, jednak ja na co dzień preferuje spodnie. Dlatego dzisiaj ma dla Was wygodny zestaw na spacer, ciepła bluza z kapturem idealnie sprawdza się na takie wyjścia.
Jak pisałam ostatnio zima nas rozpieszcza więc mogłam sobie pozwolić na chwilowy brak kurtki :)
Miłego Dnia !









Bluza - House
Spodnie - Promod
Torebka - sh
Zdjęcia - Diana - dziękuję siostrzyczko :)
Zdjęcia - Diana - dziękuję siostrzyczko :)
Zaloguj się, żeby dodać komentarz.



