Lista blogów » me
FREELY!
Zobacz oryginał czw., 01/08/2013 - 22:27Nawet taka osoba jak ja, ceniąca ponad wszystko kobiecość i elegancję, ma ochotę założyć czasami coś niezobowiązującego i luźnego. Lubię trampki, duże swetry, wytarte jeansy i skórzane ramoneski. Uważam, że są to rzeczy - choć na pozór banalne - ale bardzo przydatne w szafie każdej z nas. Miałam kiedyś czas, w którym nabywałam praktycznie tylko eleganckie rzeczy - to był błąd. Czasami nawet sama sytuacja wymaga abyśmy byli bardziej 'luźni' :) I tak dzisiaj prezentuję swobodny look z pewnego po południowego pobytu na Starym Mieście w Lublinie. Uwielbiam to miasto! Za ludzi, za klimat, za przepiękną starówkę i za to, że zawsze gdy tam przebywam brakuje słońca ;)

sweter - MANGO / kurtka - NN / jeansy - LEE / buty - CCC / torba - ZARA
Zaloguj się, żeby dodać komentarz.





