Lista blogów » STYLEEV

81. Striped & Pink & Military Black

Zobacz oryginał

1.jpg

No to dziś paski! :) 
Zawsze, gdy założę coś obcisłego, co opnie cały mój brzuszek, każdy uśmiecha się na ten widok i mówi "jaka piłeczka". I w śmiech. Faktycznie, wygląda on dosyć śmiesznie. Ale już zdołałam się przyzwyczaić do niego, w sumie to nigdy nie miałam z tym problemu. Czuję się swojo i nie przeszkadza mi. :)
Jestem ciekawa jak to było z Waszymi brzuszkami? Rosły stopniowo, czy też tak nagle "wyskoczyły" ? :)
Pamiętam, kiedy w wakacje, to już był chyba sierpień- czytałam w internecie o tym. Bo strasznie ciekawiło mnie jak to jest u innych kobiet, dlaczego mi jeszcze nic nie urosło. I się doczekałam.
Ostatnio wychodząc na spacer założyłam taki różowy płaszczyk. Zapięłam się i wyszłam.
Za kilka dni, bodajże 3- zapinam się, a tu muszę naciągnąć, by w ogóle zapiąć guzika! ;) No i poszłam z rozpiętym. Ale ogólnie muszę stwierdzić, że czuję się taka DUŻA i CIĘŻKA. I o wiele bardziej gdy zakładam luźniejsze ciuchy.


Nie zakładałam jeszcze wielu ciuchów, np. mój czarny zimowy płaszczyk. Ciekawe jak w nim wyglądam. Mam nadzieję, że się zapnę, bo to mój ulubiony płaszcz. 
Wczoraj wieczorem wymyśliłam, że zrobię rurki z przeszyciami. Na pewno kojarzycie te z Cubusa. Więc właśnie wzoruję się na nich. Kawałek jednej nogawki jeszcze mi zostało. Efekt postaram się pokazać w nast. poście. :) Sama nie mogę się doczekać jak wyglądają na mnie.



2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg
10.jpg

11.jpg

12.jpg

13.jpg

9.jpg

14.jpg


/ pasiak- h&m; ala chanelka- new look; legginsy- atmosphere; lity- deezee; wisior- h&m; 
żakiet- denim co /

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.