Lista blogów » marysia-k

New in.

Zobacz oryginał

Chciałabym się Was na początku zapytać jakie posty oglądalibyście u mnie chętnie, oczywiście oprócz tych ze stylizacjami :D? Chciałabym rozwinąć bloga o coś więcej, ale pomysłów mi brak ;/ ;/.


 Zapraszam na mój fanpage na facebooku <klik>. Chcę Wam tam pokazywać ciekawe stylizacje z mojego dnia, nowości itd., tam będę BARDZO na bieżąco :). 


DSC_0115.JPG
Zdecydowałam się na perfidny neon dopiero teraz, ale nie narzekam, zawsze musi być ten pierwszy raz i dla rozweselenia jesieni jak i zimy warto nosić coś wesołego i przykuwającego uwagę. Do mojej szafy trafiła sukienka od oasap.com z ciekawym wzorem, neonowa bluzka i dwa ciekawe T-shirty, brakowało mi właśnie takich zwyklaczków. Nie obeszło się też bez biżuterii (zauroczyła mnie bransoletka od Biżuterianki :) ). Oczywiście chodząc przez sklepowe wieszaki, pułeczki, zaglądając do pachnących pudeł nie obeszło się bez żalu braku pieniędzy na coś, czego się pragnie i jest nawet Twoim marzeniem. tym razem była to jeansowa kamizelka i urocze, wiązane buty na koturnie. W końcu trzeba się przyzwyczaić do wysokich obcasów, bo posiadam tylko jedne. Oczywiście nie jestem zwolennikiem noszenia butów na obcasie u nastolatek, którym się noga jeszcze kształtuje, ale dwie pary nie zaszkodzą ;p ;p.






DSC_0118.JPG



DSC_0121.JPG


oasap.com | Vero Moda | Takko | no name | Biżuterianki


Zaloguj się, żeby dodać komentarz.