delicate pink cabaret
Zobacz oryginał pt., 13/07/2012 - 22:23Przeklejanie notek ukończone :) Czas więc na inaugurację bloga, taką z prawdziwego zdarzenia :)
Poza pewnymi dniami, lato w tym roku jest dość łaskawe i nie karze mi rezygnować z moich wielowarstwowych strojów :)
Spódnice, jak i gorset pojawiały się już. Bluzki za to mają blogową premierę :) Koronkowa, w róże długo czekała na swoją kolei - ciągle mi jakoś coś nie pasowało. Trochę ją przerobiłam, poleżała jeszcze trochę i jakoś teraz mam na nią fazę ;)
Czemu skojarzenie z kabaretem? Pewnie przez kapelutek albo zestawienie ogólnie. Fakt, że oglądając zdjęcia pomyślałam o paryskim Moulin Rouge lub innych burleskowych pięknościach ;)
English:
Notes moving is done! This is a time for real opening :)
Days are rather warm than hot lately so I can wear my multi-layer clothes.
Skirts and corset have been on blog already. But shirts are new. Roses-lace one wait so long, it was something wrong with them. I remade them. And now, I like them a lot :)
Why I thought about cabaret? Maybe because of my little hat or my lace-corset combination. However, when I was watching photos I thought about Parisian Moulin Rouge or burlesque. 




spódnice/skirts - ciuchobranie, Fallka design
bluzki/shirts - H&M, Cerise Paris
gorset/corset - Burleska (www.restyle.pl)
sweter/jumper - clockhouse
naszyjnik, torba, buty/necklace, bag, shoes - allegro.pl
kapelutek/little hat - ko-ara
Zaloguj się, żeby dodać komentarz.



