Lista blogów » Gneshka
London mobile mix
Zobacz oryginał pon., 20/08/2012 - 14:19
Londyn to nie tylko piękne miasto, ale również jedna z europejskich stolic mody. Widać to na każdym kroku. Ludzie są swobodni w tym co ubierają i jak się zachowują. Tutaj stwierdzenie "moda uliczna" nabiera znaczenia. I chociaż nie jestem tu już pierwszy raz, to Londyn jest dla mnie coraz to piękniejszy i zakochuję się w nim za każdym razem od nowa!
Jak zwykle przywiozłam ze sobą walizkę nowości i nowe wydanie brytyjskiego ELLE, które niedługo będziecie mogli wygrać! Obserwujcie przyszłe posty, aby nie przegapić tej okazji!

♥♥♥
Gneshka
Zaloguj się, żeby dodać komentarz.



