Lista blogów » Amour-15

ZDOBIENIE HYBRYDAMI PROSTO Z KOMIKSU - SEMILAC 019 BLUE LAGOON I INNI

Zobacz oryginał
semilac_niebieski.JPG
Nawet nie wiem kiedy wpisy z hybrydowymi zdobieniami stały się nieodłącznym elementem mojego bloga! Zauważyłam, że malowanie paznokci bardzo mnie uspokaja, dlatego czasami lubię pokombinować ze wzorkami. Dzisiaj mam dla Was coś czego jeszcze na moim blogu nie było, a mianowicie paznokcie z komiksowymi zdobieniami. Bardzo lubię "pop-art" w różnych kategoriach, także na paznokciach! Zapraszam do rozwinięcia wpisu.

Zazwyczaj pracuję na hybrydach Semilac i tak było w tym przypadku. Powiem Wam, że używałam już różnych baz, ale hybrydowa baza Semilac trzyma się moich paznokci najlepiej. Nie wiem z czego to wynika, ale pod każdą hybrydę staram się nakładać właśnie tą bazę.


Dzisiejsze zdobienie opiera się głównie na hybrydzie Semilac 019 Blue Lagoon, to ona gra tutaj pierwsze skrzypce. Chociaż początkowo byłam sceptycznie nastawiona - kiedy lakier trafił w moje ręce kolor podobał mi się średnio. Dopiero nałożony na paznokcie zaczął mi się podobać, a kiedy go dobrze zestawiłam - podbił moje serce. 
semilac_blue_lagon.JPG

Blue Lagoon idealnie sprawdził się w zdobieniu typu Pop-art. Idealnie kontrastuje z czerwoną hybrydą. Do tego mani użyłam Legendary Red również marki Semilac. Żarówiasta czerwień i mocny niebieski stworzyły ciekawą całość.

Kropki to ważny akcent w tym zdobieniu bowiem pojawiają się one nagminnie w komiksach. W moich malunkach nie są one najistotniejsze, ale nie mogłam ich pominąć. Zdecydowałam się na białe, chociaż czarne mogły wyglądać równie ciekawie.

Pop, boom, bang, wykrzykniki czy znaki zapytania to element obowiązkowy. Na paznokciach namalowałam kilka dymków z różnymi hasełkami, nie zabrakło też wybuchu i wielkiego BOOM! Powiem Wam, że trochę się przy tych drobniejszych szczegółach nasiedziałam, bo co chwilę coś szło nie po mojej myśli, a jak widzicie płytka paznokcia jest dość wąska, do tego paznokcie w tamtym momencie nie były bardzo długie. Tak czy siak efekt końcowy mnie zadowala.

Wspominałam niejednokrotnie, że uwielbiam pracować hybrydami Semilaca, szczególnie przy takich wzorkach, chyba głównie ze względu na ich gęstość - jest praktycznie idealna! Hybrydy Semilac dostępne są między innymi na stronie producenta oraz na Iperfumy.pl za 29 zł. 
pop_art_nail.JPG

Ten typ zdobień spodobał mi się tak bardzo, że stworzyłam wzornik (no dobra, pół wzornika!) z tym motywem. Jesteście go ciekawi? Jeśli tak to niedługo go Wam pokażę! :-)

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.