Lista blogów » aDancingQueen Blog

WOODEN NEW IN

Zobacz oryginał
Jesień oprócz wielokolorowych, złocistych liści, kasztanów, dyni i szyszek kojarzy mi się również z drewnem. Pachnącym drewnem, pociętym w nieregularne kształty, przynoszone przez tatę każdego mglistego wieczora do kominka. Dzięki kolorom jesieni, można tworzyć przepiękne pejzaże, kolaże i obrazki, nie tylko w przyrodzie, w domu czy na papierze. Dziś pokażę Wam nowości, które niedawno do nas dotarły i które przemyciły trochę drewnianej woni do mody. Takie drewniane dodatki jednak nie tylko pasują do jesiennych stylizacji, bo do wakacyjnych looków jak najbardziej też. Wprowadzają ciekawą świeżość i sportową nutę, a w cieplejszych zestawach są świetnym przełamaniem. A skoro jesteśmy w jesiennym klimacie, to w takiej aranżacji je dzisiaj przedstawię!


DSC_7033.jpg

DSC_7043.jpg
DSC_7047.jpg

Tak jak nie przepadam za biżuterią i zbędnymi wg mnie dodatkami, tak proste, ciekawe i eleganckie zegarki wprost uwielbiam. W tym wypadku jednak elegancja poszła gdzieś na bok, bo mamy do czynienia z drewnianymi zegarkami, bardziej w wersji sportowej, dla niej i dla niego. Zegarek Łukasza to czysta, drewniana klasyka, z prosta tarczą, w tradycyjnej tonacji. Z kolei mój to połączenie klasyki z odrobiną dziewczęcości w postaci różu. Nie byłabym sobą, gdybym takiego nie wybrała. Połączenie lekkiego, drewnianego beżu z takim kolorem jak róż od zawsze będzie strzałem w dziesiątkę. Sami z resztą ocenicie. Oprócz świetnego wyglądu zegarków, warto też zwrócić uwagę na genialne, również drewniane opakowanie. Ja jestem zauroczona profesjonalnym pakunkiem, jak i zawartością. Zegarki są solidne, mocne, jednocześnie delikatne i stylowe!

DSC_7057.jpg
DSC_7070.jpg
DSC_7060.jpg
DSC_7098.jpg
DSC_7133.jpg
DSC_7113.jpg
DSC_7135.jpg
DSC_7139.jpg


Drewniane zegarki najwyższej jakości marki JORD kupicie TUTAJ. Polecamy je każdemu, kto preferuje odrobinę luksusu połączonego z luzem i stylem. W ofercie marki znajdziecie również bardziej wyszukaną kolorystykę, a także bogatsze zdobienia. Zapraszamy także na INSTARGRAM marki, gdzie regularnie serwowane są genialne ujęcia z zegarkami w roli głównej.


Wpis powstał przy współpracy z marką Jord.
Zaloguj się, żeby dodać komentarz.