Lista blogów » Try To Save It

Woman with tulips

Zobacz oryginał

Witajcie!

Z okazji wejścia w nową dekadę życia, naszło mnie na pewne przemyślenia.

Zawsze znajdzie się ktoś, kto robi coś lepiej od Ciebie. Są mądrzejsi, ciekawsi, zabawniejsi, bardziej kreatywni... Ale nie czyni Cię to mniej wartościowym człowiekiem, w żaden sposób nie definiuje. Są rzeczy, z których możesz być dumny, doceniać je bardziej - trzeba je tylko znaleźć. Warto dać sobie czas na rozwój, na poznanie swoich mocnych i słabych stron, zaakceptować je. I polubić siebie. Każdy zasługuje na szacunek i akceptację.

Nie jestem kontrowersyjna, nie jestem jakaś bardzo szalona, nie robię wielkich rzeczy. Pasuje mi to. Robię to co lubię i sama wybrałam. Co jest naturalną konsekwencją poczynionych wcześniej decyzji. 

Nie chcę spełniać oczekiwań innych - wolę żyć w zgodzie ze sobą. Tak po prostu cieszyć się każdym dniem. Nie oceniam, nie mszczę się, nie spieram, gdy ktoś za wszelką cenę chce mieć rację. Zamiast tego wolę usiąść, odprężyć się i pomilczeć. 

Blog to moje małe miejsce w sieci. Hobby, które od lat uprawiam w wolnym czasie. Dzięki temu mam okazję ćwiczyć pisanie i edycję tekstu, zobaczyłam jak jest po drugiej stronie obiektywu, poznałam mnóstwo ciekawych i inspirujących osób. Dał możliwości, o których wcześniej nawet nie myślałam. Wiem, że jest też grono osób, które tu zagląda, czyta i komentuje. Dziękuję Wam za to.

Zdjęcia: najlepsza Asio

DSC_0772.jpg


DSC_0797.jpg


DSC_0800.jpg


P5032515-2.jpg


P5032526.jpg


P5032542.jpg


P5032548.jpgZaloguj się, żeby dodać komentarz.