Lista blogów » Evelciove Love

Walka z wypadającymi włosami Dermena

Zobacz oryginał
1.JPG
Która z Nas nie marzy o pięknych długich , lśniących i zadbanych włosach??
Ale nie każdej z Nas udaje się mieć ten efekt gdyż jest to spowodowane genami jak i mega pracochłonne a czasem i kosztowne.
Kiedyś byłam posiadaczką naprawdę pokaźnej burzy włosów na głowie lecz koloryzacja ,stylizowanie przyczyniły sie do zmniejszenia ich ilości jak i osłabienia kondycji .
Moja pielęgnacja ostatnio ograniczyła sie do szamponów i odżywek . Głownie stawiam na wzmocnienie ich oraz zapobieganiu ich wypadania .
Szampon i odżywka Dermena jest jednym z wybawicieli w walce własnie z wypadaniem włosów.
Szampon mimo iż zawiera SLES jest delikatny dla skóry głowy jak i włosów ,nie podrażnia  , nie wysusza a wręcz przeciwnie jest delikatny i bardzo dobrze oczyszcza skórę głowy.
Kolejnym plusem to zapobiega przed nadmiernym przetłuszczaniem.
Zapach trawy cytrynowej długo pozostaje na naszych włosach.a włosy po jego stosowaniu są w dobrej kondycji i co najważniejsze  nie puszą się.
2.JPG
Aby już być w pełni zadowolona używam również odżywki z tej serii. W duecie z nią włosy są idealnie nawilżone i odżywione. Świetnie sie układają oraz rozczesują. Po 1,5 miesięcznej kuracji śmiało mogę stwierdzić ,że stan moich włosów znacznie się poprawił i zmniejszyło sie ich wypadanie
4.JPG

.

A jaka jest Wasza pielęgnacja??? Jak radzicie sobie z wypadaniem włosów???
  Zaloguj się, żeby dodać komentarz.