Lista blogów » tamagdaa

vita liberata - samoopalająca pianka

Zobacz oryginał


DSC_2626.JPG


Nie lubię samoopalaczy ale uwielbiam opaleniznę. Nikogo nie będę czarować, korzystam z solarium, choć wiem, że to samo zło :( Ta chwila relaksu, na sztucznym słońcu, potrafi naładować moje akumulatory na cały dzień. Ale co zrobić, kiedy nawet na 10 minut na solarium, brak nam czasu? Co zrobić, kiedy perspektywa wakacji jest bardzo odległa a my marzymy o muśniętym słońcem ciele? A może mamy akurat jakąś wyjątkową okoliczność, podczas której chciałybyśmy odsłonić nogi? Co wtedy robimy? Sięgamy po samoopalacze,smarujemy się w nadziei na piękną i równą opaleniznę, niestety wszystko to na nic ! Znacie ten ból?! Pomarańczowe kostki i kolana, ciemne łydki, blade uda hehe. W takich chwilach mówiłam sobie "nigdy więcej samoopalaczy"!
Kiedy więc stanęłam przed możliwością przetestowania pianki samoopalającej pHenomemnal marki Vita Liberata podeszłam do tego raczej scepytcznie. Niemogę jednak pozwolić sobie, nawet na chwilę na słońcu, a przede mną ważne wydarzenia, podczas, których chciałabym odsłonic nogi! Nieoczekując spektakularnych efektów postanowiłam więc SPRÓBUJĘ!!! 
Do tej irlandzkiej firmy, produkującej organiczne kosmetyki, przekonały mnie opinie w internecie oraz to, że ten produkt używa podobno sama Kim Kardashian!!!
Poza tym cenie sobie kosmetyki pozbawione parabenów i alkoholu.Nigdzie nie znalazłam jednak informacji o tym, że pianka, już w chwili nakładania, zmienia kolor naszego ciała i to było dla mnie ogromne, pozytywne zaskoczenie! Miałam ochotę krzyczeć z zachwytu, nad tym, jak moje blade nogi, pięknie się zmieniają. Możemy więc zafundować sobie super opaleniznę tuż przed samym wielkim wyjściem :) Dodatkowo pianka błyskawicznie schnie, nie brudzi bielizny, a co najważniejsze, nie posiada nieprzyjemnego zapachu z jakim kojarzy mi się większość samoopalaczy. Trwałość pianki to kolejny plus, utrzymuje się nawet do dwóch tygodni. Produkt najlepiej i najłatwiej aplikuje się za pomocą specjalnej rękawicy, którą należy dodatkowo dokupić-ochroni ona nasze ręce przed śladami po samoopalaczu. Produkty Vita Liberata można kupić wyłącznie w sieci Sephora. Cena samoopalającej pianki to169 zł, cena rękawicy 29 zł - wiem, drogo ale efekt jaki osiągniemy wart jest ceny to produkt IDEALNY!!!

DSC_2634.JPG
DSC_2652.JPG
DSC_2655.JPG
Post powstał przy współpracy z marką Vita LiberataFullscreen%2Bcapture%2B2015-03-27%2B1408Zaloguj się, żeby dodać komentarz.