Lista blogów » Fotografia sposobem wyrazu

Ulubieńcy miesiąca | wrzesień & październik

Zobacz oryginał
13.jpg

Bardzo lubię podsumowania miesiąca na blogu. Podczas szukania zdjęć do wpisu, przypominam sobie piękne momenty w danym miesiącu. Doceniam drobne sprawy i na nowo ożywają świetne momenty. Dziś przychodzę do Was ze wspomnieniami z dwóch miesięcy - września oraz października. Wrzesień to był czas wolnego od pracy, ostatni miesiąc wakacji, czas mojej egzotycznej podróży, ostatnie błogie chwile przed rokiem akademickim spędzone w rodzinnym domu. Natomiast październik to powrót na studia, do Trójmiasta, do samodzielnego życia, to czas w rozjazdach, ciągłym biegu, w pociągu. W październiku miało miejsce jedno wydarzenie, którego nie mam zdjęcia - śpiewałyśmy ze scholą na Nocy Świętych - to było cudowne!
Zaprasza do wirtualnego spaceru po ulubionych chwilach we wrześniu i październiku.

______________

ULUBIEŃCY WRZEŚNIA


1.jpg


Zamarzyłam sobie na wyjazd paznokcie przypominające plażę i morze:)


2.jpg Jadłam pyszne wytrawne pancakes w Yummy Gdańsk.

page1.jpg

Byłam na samodzielnym wyjeździe do Dubaju. To był cudny czas! najbardziej w pamięci utknęła mi Dubaj Marina, safari, przeźroczyste kajaki czy efektowna kawa. 

page2.jpg

W Dubaju wykonałyśmy kilka sesji na bloga. Możecie zobaczyć je tutaj, tutaj i tutaj.

14.jpg


Spędziłam sympatyczne chwile podczas weekendu w Sopocie. Wykonałyśmy tam sesje zdjęciową na bloga, którą możecie zobaczyć tutaj.

page3.jpg

ULUBIEŃCY PAŹDZIERNIKA 


0.jpg

Nie mogło się obyć bez zadbanych paznokci. ten kolor jest cudny. Zdjęcie nie należy do mnie - zapożyczyłam je od mojej stylistki:)

15.jpg


Spotkanie z blogerką Agnieszką z bloga www.fashionbyfeather.com. Fajnie jest spotkać się z osobą "z branży", poplotkować, porobić zdjęcia!

page.jpg


 Sesje wykonane przez Agnieszkę możecie zobaczyć: w tym wpisie, tym i tym.


19.jpg


I kolejne paznokcie. Tym razem kolor iście związany z jesienią!


13.jpg

 A to mój studencki kącik. urządzony jeszcze we wrześniu. Teraz przez długie miesiące mogę cieszyć nim oko.W październiku nagrałyśmy mój pierwszy mini lookbook!

___________

Tak minęły mi ostatnie miesiące. Liczę,  że kolejne będą równie dobre, jak nie lepsze. Chciałabym może mieć wolniejsze tempo i więcej motywacji do nauki i bloga - to plan na kolejny miesiąc!


PS Zapraszam Was na filmiki z Dubaju, które nakręciłam:)A  Wam jak minęły ostatnie miesiące? Lubicie serię ulubieńców?


Zaloguj się, żeby dodać komentarz.