Lista blogów » MONA BY FASHION

SILNA KERATYNOWA REGENERACJA WŁOSÓW

Zobacz oryginał
2.jpg


Marzec zaczynam od pielęgnacji włosów. Po zimowych morzach, częstych zmianach temperatur, nasze włosy potrzebują silnej regeneracji. Włosy nie lubią zimy, co to tego nie ma żadnych wątpliwości. Noszenie czapek, mrozy, klimatyzacja i wiatr sprawiają, że włosy stają się łamliwe, tracą blask i sprężystość. Dlatego wraz z pierwszym promykami wiosennego słońca warto pomyśleć o intensywnej pielęgnacji włosów.

Po sprawdzeniu przez Fryzjera: Grzegorza Piłacińskiego kondycji moich włosów zdecydowaliśmy się na zabieg Alter Ego Spherique Pro Kreatin, czyli silna kreatynowa regeneracja włosów. Zabieg składa się z 3 etapów:

1. DEEP CLEANSER - zastosowanie szamponu kreatynowego, który oczyszcza, pielęgnuje i przygotowuje włos do wprowadzenia kreatyny. Struktura włosa musi zostać dokładnie oczyszczona przed wprowadzeniem kreatyny.

2. KERATIN DEEP SPRAY FILLER - spray uzupełniający poziom kreatyny w strukturze włosa. Kreatyna wnika głęboko we wnętrze włosa, natychmiastowo dostarczając aktywne składniki niezbędne do odbudowy wnętrza włosa.

3. KREATIN GŁĘBOKIEJ RESTRUKTURYZACJI - nałożenia maski na włosy, która zatrzymuje kreatynę wewnątrz włosa oraz dodatkowo otacza łuski włosa ochronnym, zabezpieczającym filtrem. Etap ten ma fundamentalne znaczenie dla kuracji.

Po zabiegu moje włosy są sprężyste, jędrne, gładkie i lśniące. Już minęło 5 dni od zabiegu i widzę znaczną poprawę. Włosy łatwiej się układają, wyglądają na zdrowsze i są miękkie w dotyku. Zdecydowanie polecam Wam tego typu zabieg.

A Wy macie jakieś swoje sposoby na przywrócenie witalności włosów po zimie? Chętnie przeczytam w komentarzach :)

Zabieg został wykonany w PP Studio Fryzur Grzegorz Piłaciński

IMG_20170227_164132.jpg
1.jpg
IMG-20170227-WA0005-horz.jpg
IMG-20170227-WA0014.jpg
IMG-20170227-WA0004.jpg

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.