Lista blogów » Evelciove Love

Słuchawki Soul 2 Kruger & Matz

Zobacz oryginał
DSC_0121.JPG
Kto z Nas nie lubi słuchać muzyki ?? Chyba nie ma takiej osoby niezależnie od gatunku każdy znajduje coś dla siebie. Coraz większą uwagę przykładamy do sprzętu z jakiego ona płynie . 
Ja cenię sobie swobodę oraz odcięcie od rzeczywistości podczas relaksu. Taką swobodę otrzymuję od od urządzeń bezprzewodowych .Słuchawki bezprzewodowe są jednym z tych które często  mnie goszczą podczas chwil tylko dla mnie.
Mam jedne douszne które świetnie spisują się w plenerze  i teraz kolej na nauszne z których korzystam w zaciszu domowym.
Miałam kiedyś w planach zakupienie jakichkolwiek słuchawek bezprzewodowych ale z czasem pomyślałam ,że warto mieć jedne ale porządne. Słuchawki Kruger & Matz Soul 2 mam od jakiegoś czasu i jak narazie jestem z nich bardzo zadowolona.
Świetnie brzmienie ,czysty odbiór bez zakłóceń to jest to co lubię w tego typu urządzeniach a w dodatku ich świetny design przykuwa uwagę. Już po założeniu słuchawek bez muzyki jest zniwelowany hałas z zewnątrz.  Producent pomyślał również o bardzo ważnej rzeczy czyli pokrowcu. Bez obaw możemy je teraz z sobą zabrać wszędzie gdyż ich nie uszkodzimy podczas podróży.
Kolejnym atutem tych słuchawek jest sposób ich składania dzięki czemu zajmują nam mało miejsca i jest mniejsza możliwość ich uszkodzenia. Słuchawki występują w 2 wariantach kolorystycznych czarnym i biało brązowym ja posiadam biało brązowe . Za około 2 miesiące dam Wam znać jak spisują się słuchawki na codzień ,ile wytrzymuje bateria po naładowaniu itd Na dany moment to moje ulubione urządzenie na letni relaks :) 
DSC_0120.JPG
DSC_0118.JPG
DSC_0122.JPG

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.