Lista blogów » Evelciove Love

Przepis na piękno z Noble Health - Misie na zdrowe włosy / Detox Tea

Zobacz oryginał
44.JPG
Ten wpis miał pojawić się już jakiś czas temu ale zawsze było coś .
Żelki Misie Noble Health zrobiły furorę nie tylko w blogosferze ale i u mnie.
Stosowałam je przez  miesiące 2 razy dziennie. 
Po tym czasie są już zauważalne efekty. U mnie powiło się sporo baby hair ,włosy stały się bardziej miękkie i delikatne w dotyku oraz zauważyłam mniejsze ich wypadanie.. Jest to fajne rozwiązanie dla osób które niechętnie zażywają suplementy w postaci tabletek do których zaliczam się i ja .
Marka sama w sobie ma świetne suplementy ale te są naprawdę genialne i warte polecenia. Ich skład to : Biotyna1, cynk, selen pomagają zachować zdrowe włosy.
Miedź2 pomaga w utrzymaniu prawidłowej pigmentacji włosów. Korzystnie wpływa na kolor i blask włosów. Niacyna, witamina A pomagają zachować zdrową skórę.Witamina E, mangan pomagają w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.Ja już mam drugie opakowanie żelek i zapewne nie  ostatnie. Możemy je kupić zarówno na stronie producenta KLIK jak i w Rossmannie czy Super Pharm . Cena za opakowanie to 39 zł które wystarczy nam na 2 miesiące. 
42.JPG
DETOX TEA HERBATA NA DZIEŃ to nie jest pierwsza herbatka tego typu jaką miałam okazję wypróbować.Starałam się ją stosować 2 razy dziennie w trakcie śniadania i czasem w porze obiadowej . Na czas detoxu zawsze odstawiam kawę ale herbatka daje takiego kopa energetycznego ,że nawet nie odczuwałam braku kofeiny. Herbatka jest moczopędna co jest prawidłowe w tego typu napojach gdyż pozbywamy się tego co nam niepotrzebne w organizmie. Uwielbiam robić sobie co jakiś czas detox gdyż mój organizm się choć a chwilę regeneruje. Cena za opakowanie to 39 zł 
43.JPG

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.