Lista blogów » Evelciove Love

PORZĄDKI Z ONLY EKO

Zobacz oryginał
DSC_0585.JPG
Only Eco to marka która nam oferuje naturale ekologiczne środki czystości. 
 Skład produktów czystości zawiera przynajmniej 99% składników pochodzenia naturalnego oraz są biodegradowalne. 

    Najwyższy czas na świąteczne porządki, bo wigilia coraz bliżej. I w tym roku pomogą mi w tym doskonałe produkty od Only Eco, które juz miałam okazje wypróbować i spisały sie doskonale.
DSC_0597.JPG
   Płyn do mycia trudnych zabrudzeń, producent nam obiecuje nam ze płyn poradzi sobie z zabrudzeniami na tapicerce, tekstyliach, dywanach oraz gładkich powierzchniach takich jak piekarnik czy szyby kominkowe.Ja miałam okazje go przetestować na ubraniach i drzwiach. Zabrudzenie na ubraniu spryskałam płynem odczekałam około 12 min i wrzuciłam do pralki, po wyjęciu bluzki nie było żadnego śladu po plamie. Podobnie było z drzwiami spryskałam odczekałam chwile i wszystko ładnie zeszło. 
    Teraz trochę wam opowiem o płynie do mycia łazienek który naprawę  mnie pozytywnie zaskoczył. Nie spodziewałam sie że produkt naturalny może tak doskonale czyścic. W miejscu zabrudzonym który spryskałam tworzyła sie aktywna piana która usuwała zabrudzenie, doskonale sobie radziła z osadami z mydła, żeli , szamponu itp.  Również dobrze radzi sobie z kamieniem z z czystym sumieniem mogę go wam polecić.
DSC_0605.JPG

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.