Lista blogów » Kolorowa dusza

Pomarańczowy sweter z jeansową spódnicą

Zobacz oryginał

Pomarańczowy sweter

Melduję się z Łodzi! Zdałam już wszystkie egzaminy na uczelni, więc korzystam z ostatniego tygodnia ferii i rozkoszuję się czasem bez nauki. Z pomocą mojego chłopaka udało mi się nawet zrobić zdjęcia, żeby pokazać Wam kilka nowości z mojej szafy. Łódź jest tak ciekawym miastem, że miejsc do zdjęć nie brakuje i każdy zakątek nadawałby się na tło. Pierwszą z moich nowości jest pomarańczowy sweter, który zauroczył mnie swoim wyrazistym, soczystym kolorem. Pomyślałam, że fajnie będzie pobawić się kolorami i dołożyłam do stylizacji wielokolorowy szal oraz pomalowałam usta neonową, różową szminką. Okazało się, że takie zestawienie to w moim przypadku strzał w 10 i świetnie się czuję w takich kolorach.

Orange sweater

Hello from Łódź! I have passed all the exams at my university, so I’m using the last week of holidays and enjoy time without having to study. With the help of my boyfriend, I even took some photos to show you a few new things from my wardrobe. Łódź is such an interesting city that there are plenty of places for photos and every corner would be cool background. The first of my purchases is an orange sweater, which charmed me with its expressive, juicy color. I thought it would be fun to play with colors and I added a multicolored shawl, I also put on a neon pink lipstick. It turned out that such a combination is in my case a shot in 10 and I feel great in such colors.

kolorowy-szalik-stylizacja.jpg

stylizacja-z-pomara%C5%84czowym-swetrem. pomara%C5%84czowy-sweter-2.jpg

czarna-jeansowa-sp%C3%B3dnica.jpg

Pomarańczowe swetry

 

350.gifJavaScript is currently disabled in this browser. Reactivate it to view this content.

IMG_5744.jpg

sweter-w-pomara%C5%84czowym-kolorze.jpg

manufaktura-%C5%82%C3%B3d%C5%BA-sesja.jp manufaktura-%C5%82%C3%B3d%C5%BA.jpg

sesja-%C5%82%C3%B3d%C5%BA-blog.jpg

be%C5%BCowy-p%C5%82aszcz-stylizacja.jpg sesja-manufaktura-%C5%82%C3%B3d%C5%BA.jp pomara%C5%84czowy-sweter.jpg %C5%82%C3%B3d%C5%BA-stylizacja-blog-modo

płaszcz / coat – Lookbook store

sweter / sweater – NA-KD (z kodem kolorowaxpl30 30% zniżki na cały asortyment sklepu w regularnych cenach)

spódnica / skirt – NA-KD

torebka / bag – Orsay

szal / scarf – H&M

botki / ankle boots – Lasocki

Artykuł Pomarańczowy sweter z jeansową spódnicą pochodzi z serwisu KOLOROWA DUSZA: Blog o modzie, urodzie, zakupach i podróżach.

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.