Lista blogów » MarIw

PANTERKOWY ZAWRÓT GŁOWY

Zobacz oryginał

30-e1551788891856.jpgZwierzęcy print jest w modzie od zawsze. To jeden z najbardziej charakterystycznych trendów. Trudny, lecz bardzo efektowny.  Dodaje każdej stylizacji charakterystycznego pazura. Jeśli tylko odpowiednio stworzymy całe zestawienie, to  może okazać się naprawdę stylowym pomysłem.

Panterka, jeden z najbardziej popularnych motywów zwierzęcych. Wzór bardzo ciekawy a zarazem niebezpieczny. Dodaje charakteru każdej stylizacji, przykuwa uwagę.

Czarna ramoneska – czy ktoś nie ma jej w swojej szafie? Chyba nie. Sprawdzi się w bardzo wielu stylizacjach – do pracy, na co dzień jak i na imprezę. Pasuje do eleganckich stylizacji ale i tych mniej oficjalnych. Wszystko zależy od tego, z czym ją połączymy. Kurtki typu ramoneska, już dosyć dawno wpisały się do kanonu mody. To taka klasyka. Jest wielosezonowa i bardzo uniwersalna.

Moja dzisiejsza stylizacja to połączenie panterkowego motywu w postaci bluzy oraz adidasów z klasyczną czarną ramoneską. Całość zachowana w luźnym, codziennym stylu.39kopia.jpg38kopia-1.jpg36kopia-1.jpg17kopia.jpg14kopia.jpg27kopia.jpg21kopia.jpg19kopia.jpg18kopia.jpg34kopia.jpg32kopia.jpg

Co myślicie o takim zestawieniu?

Buziaki

Iwona

Ramoneska – Cellbes / Spodnie – Szachownica / Bluza – Doktoo / Buty – Butosklep /

Torebka  – Fabiola Torebki / Czapka – HM / Zegarek – Jacques Lemans

Artykuł PANTERKOWY ZAWRÓT GŁOWY pochodzi z serwisu mariw.

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.