Lista blogów » MONA BY FASHION

OUTFIT FROM GRENOBLE

Zobacz oryginał
DSC_0314.JPG


Wracam do Was po krótkim odpoczynku od komputera i telefonu. Dobrze czasem wyłączyć się od sieci.

Dzisiejsze zdjęcia zostały zrobione w pięknej miejscowości położonej w południowo-wschodniej Francji - Grenoble. Miasto położone jest w malowniczej dolinie u podnóża francuskich Alp nad rzekami Drac i Isere. Grenoble jest nie tylko metropolią sztuki i nowoczesnej myśli ale też wielkim ośrodkiem naukowym i przemysłowym. Co więcej, znajdują się tutaj aż trzy uniwersytety.

Wielką atrakcją Grenoble jest kolejka linowa z południowego brzegu Izery na szczyt wznoszącego się 263 metry nad starym miastem wzgórza - do Fortu de la Bastille. Podobno z jego tarasów widać Mont Blanc.

Nie mogę powiedzieć, że udało mi się zwiedzić to piękne, francuskie miasto, ponieważ przyjechaliśmy, a właściwie zjechaliśmy z gór do doliny na popołudniowy spacer.

Na ten dzień wybrałam bordowy kombinezon, który ożywiłam granatowymi dodatkami. Bardzo lubię tą część garderoby, ponieważ jest wygodna i ultra kobieca. Dodatkowo jest świetną alternatywą dla sukienek. Jeśli macie ochotę przypomnieć sobie jego historię to odsyłam Was do jednego z pierwszych wpisów na blogu - tutaj.

DSC_0339.JPG
DSC_0257.JPG
DSC_0262.JPG
DSC_0264.JPG
DSC_0313.JPG
DSC_0308.JPG
DSC_0348.JPG
DSC_0297.JPG
DSC_0300.JPG
DSC_0277.JPG
DSC_0328.JPG
DSC_0342.JPG
DSC_0347.JPG

kombinezon/overall - Promod [tutaj]
buty/shoes - Lasocki
torebka/bag - Parfois
zegarek/watch - Daniel Wellington [tutaj]

DSC_0355.JPG

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.