Lista blogów » Różnotematycznie.

ORYGINALNE POMYSŁY NA PREZENT WALENTYNKOWY DLA PARTNERA

Zobacz oryginał
Hej!
Mamy luty - pierwszy miesiąc nowego Roku za nami. Jak tam Wasze postanowienia? Mam nadzieję, że zaczęliście je spełniać - i że idziecie do przodu. Ja obecnie przebywam w Belgii, gdzie pracuje i mieszka mój chłopak. Wiecie, że dopiero tutaj tak naprawdę mogłam wyjść na porządny śnieg? W Szczecinie w tym sezonie były może tylko 2 dni, gdzie troszkę poprószyło - podczas, gdy w Polsce szalały śnieżyce. Dziwny klimat - tutaj, gdzie teraz jestem, ludzie nawet nie zmieniają opon na zimowe, bo właściwie nigdy nie było prawdziwej zimy.  Tymczasem śniegu napadało dużo - i mam wrażenie, że nie ocieplenie nie zamierza nadejść. 

Luty to fajny miesiąc - powoli wszyscy czekamy na wiosnę, a 14. lutego jeszcze czekają nas przecież Walentynki. Święto to ma chyba tylu samo zwolenników, co przeciwników. Osobiście należę do pierwszej grupy - obdarowywanie ukochanej osoby jest przecież czymś przyjemnym. Podobnie, jak możliwość spędzenia wyjątkowych chwil i okazania  miłości w szczególny sposób. Tego dnia warto pomyśleć nad czymś, co druga osoba zapamięta na długo. Możecie być pewni, że oryginalny prezent - niekoniecznie  materialny - będzie trafiony w dziesiątkę. Dzisiaj przedstawię Wam kilka pomysłów na oryginalne prezenty dla chłopaka, męża czy narzeczonego.

Jurkalne-maza.jpg

1. Skok na bungee
To pierwsza rzecz, jaka wpadła mi do głowy. Myślę, że jest to naprawdę świetne przeżycie - sama nigdy jeszcze nie skakałam, ale bardzo bym chciała i jeśli tylko nadarzy się okazja, nie zawaham się  z niej skorzystać. Odrobina adrenaliny nikomu (oczywiście zakładając, że ze zdrowym sercem) nie zaszkodziła :) 

2. Lot paralotnią
Wbrew pozorom, paralotniarstwo to jeden z bezpieczniejszych sportów. Choć wydaje się, że skoro jest się w powietrzu, to musi być przecież niebezpiecznie. Pamiętajcie jednak, że leci się z doświadczonym instruktorem, który powinien zapewnić 100% bezpieczeństwa. A widoki z paralotni są przecież niezapomniane. Myślę, że taki prezent jest naprawdę super pomysłem - a zdjęcia z lotu piękną pamiątką. Tutaj też warto pamiętać o tym, że paralotnia nie jest wskazana osobom z chorobami serca czy epilepsją. 

3. Wyjście na strzelnicę
Chyba wszyscy - a przynajmniej przeważająca większość facetów uwielbia gdy - na konsoli, smartfonie czy na komputerze). Jednymi z popularniejszych gier są strzelanki - a ich namiastką w prawdziwym życiu może być wyjście na strzelnicę. To świetny sposób na odreagowanie, pozbycie się stresu i wyładowanie negatywnych emocji. Każdy facet na to pójdzie - a z ukochaną tym bardziej :) 

4. Lot w tunelu aerodynamicznym
Prezenty, których sami byśmy sobie nie sprawili, często cieszą najbardziej. Chodzi mi o to, że są to tak nietypowe rzeczy, że czasami po prostu nie wpadają do głowy same (na szczęście mamy takie strony, jak https://prezentmarzen.com/walentynki-dla-niego/ - na których można znaleźć najróżniejsze pomysły na oryginalny prezent :)). Lot w tunelu aerodynamicznym musi być mega emocjonującym przeżyciem!

5. Gokarty
Tym razem coś dla fanów wyścigów. Umówmy się - który mężczyzna nie lubi szybkiej jazdy samochodem? Jak wiadomo, na ulicach miast nie można pozwolić sobie na szarżowanie (i BARDZO dobrze - bezpieczeństwo ponad wszystko), ale tor gokartowy rządzi się swoimi prawami. Tam możesz poczuć się jak prawdziwy kierowca wyścigowy. Potrójna walentynkowa randka na gokartach z zaprzyjaźnionymi parami? Czemu nie!

6. Dzień w SPA dla dwojga
Nie tylko kobiety uwielbiają relaks w SPA. Mężczyźni także potrzebują się odstresować i wyluzować. Dzień - czy nawet weekend w SPA dla dwóch osób to idealny sposób na spędzenie Walentynek. Zabiegi, sauny, baseny - czego chcieć więcej! To idealny sposób na poprawę kondycji fizycznej i umysłowej.

7. Voucher do studia tatuażu
Prezent idealny dla zapalonych miłośników malowania ciała. Mam wrażenie, że upodobanie to w większości dotyczy jednak mężczyzn - a na pewno są oni skłonni wytatuować większą część całego ciała. Jestem pewna, że każdy miłośnik tatuażu będzie zadowolony z takiego prezentu! 

A Wy jakie macie pomysły na idealne Walentynki?
Idziecie w stronę prezentów materialnych czy coś bardziej nietypowego? 
A może wcale nie obchodzicie Walentynek? :)

Buziaki,
Kats. 

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.