Lista blogów » me, myself and I

NAWILŻAJĄCY PODKŁAD GUERLAIN L’ESSENTIEL

Zobacz oryginał
GUERLAIN_L%252CESSENTIEL_NOTINO%2B%25281

Najnowszy podkład Guerlain L’Essentiel powstał aby spełnić wymogi współczesnych kobiet, które pragną, aby skóra wyglądała nieskazitelnie i naturalnie jednocześnie. Czy marce Guerlain udało się spełnić te wymagania? 


Premierą podkładu francuskiej marki Guerlain byłam totalnie podekscytowana. Właściwie każdy produkt tej marki sprawdza się u mnie dobrze, podoba mi się ich podejście do makijażu i pielęgnacji. Przyznaję, że jestem fanką. L'Essentiel to tak naprawdę połączenie dobrej pielęgnacji z kolorem. Jego formuła zawiera aż 97% składników naturalnego pochodzenia oraz gwarantuje naturalne wykończenie plus szesnastogodzinny blask.

I od razu zaznaczam, że na mojej skórze nie ma mowy o takiej trwałości, jestem w stanie przyznać mu osiem do dziesięciu godzin pięknego, lekkiego glow i fajnego krycia. Natomiast w kwestii krycia jestem bardzo pozytywnie zaskoczona ponieważ mimo iż wydaje się lekki - ma w sobie moc. Tę moc możesz stopniować i dostosowywać do swoich preferencji, w zależności od potrzeb. To, co kocham najbardziej czyli przepięknie rozświetlona skóra, nie wyglądająca na przykrytą warstwą jakiejś oblepiającej skórę mazi. 

GUERLAIN_L%252CESSENTIEL_NOTINO%2B%25282

Bardzo podoba mi się jego formuła, jest cudownie komfortowa, stapia się ze skórą, a więc pozwala na dowolny poziom krycia. Podkład pozwala skórze swobodnie oddychać i przywraca równowagę; nawilża ją i chroni przed zanieczyszczeniami atmosferycznymi. Cera jest bardziej jednolita, gdyż niedoskonałości ulegają redukcji. Dawno żaden podkład nie zrobił na mnie takiego wrażenia i szczerze - jestem bardzo szczęśliwa, że największe marki pozostają przy pięknej, rozświetlonej cerze. Moim zdaniem dobrze sprawdzi się na cerze suchej, wrażliwej, mieszanej, ale nie jestem do końca przekonana czy na tłustej. Mam wrażenie, że może być zbyt bogaty. Niemniej jednak jeśli któraś z Was testowała go na tłustej cerze i ma już jakąś opinię, bardzo proszę dajcie znać w komentarzu!

Mój kolor to 01W, ciepły jasny beż w odcieniu żółci, który dobrze stapia się z moją cerą. Z informacji, które uzyskałam L'Essentiel może ciemnieć o pół tonu na skórze więc miej to proszę na uwadze wybierając swój kolor. W ofercie jest aż 30 kolorów, w Polsce 12. Przepiękny flakon został zaprojektowany przez Mathieu Lehanneura, inspirowany był natomiast subtelną sztuką równowagi.

Jest to totalnie podkład dla mnie. Uwielbiam go i z ręku na sercu polecam tym z Was, które cenią sobie naturalny make up. Zostanę z nim na dłużej, będę do niego wracała - na pewno znajdzie się w ulubieńcach roku. Jeżeli myślicie nad zakupem tego podkładu polecam go zamówić na NOTINO - właśnie trwa darmowa dostawa!

GUERLAIN_L%252CESSENTIEL_NOTINO%2B%25283

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.