Lista blogów » Amour-15

MIKS KOLORÓW

Zobacz oryginał
Właśnie dziś oficjalnie ukończyłam drugą klasę Liceum Ogólnokształcącego o profilu matematyczno-fizycznym. Przede mną dwa miesiące całkowitej laby - mam zamiar po prostu odpoczywać ♥ Oczywiście rozglądam się za pracą, jednak bądźmy szczerzy - mieszkanie w małym miasteczku ma swoje minusy. Nie mam zaplanowanych żadnych dłuższych wyjazdów, nie wiem czy znajdę na to czas, ale szczerze chciałabym oderwać się od wszystkiego i wygrzewać się na słoneczku, którego de facto brak. Jutro wybieram się na rap fest, więc najbliższa notka prawdopodobnie w poniedziałek. 

Dziś natomiast przychodzę do Was z najprostszą czarną sukienką  z H&Mu - niee, wcale nie kupioną na posezonowych wyprzedażach, a w sh! Służy mi już drugi rok, myślę, że będzie idealnie komponować się z opalenizną, której jeszcze niestety brak. Ale co zrobić jeśli słońce Nam się schowało? 
IMG_0016.JPG
Aby sukienka nie była aż tak zwyczajna przepasałam się (jak to dziwnie brzmi ; o ) cienkim, neonowym paskiem, który na urodziny podarowała mi koleżanka mamy. Co prawda pełni on funkcję jedynie ozdobną - ale jednak jest. Podobnie zresztą jak zegarek - zdaję sobie sprawę, że mam go na ręce, jednak wciąż sięgam po telefon. Choć małymi kroczkami uczę się z niego korzystać ;-)
IMG_0017.JPG
A teraz troszkę o sweterku.. Miętowy, rozmiar za duży i kupiony za grosze w sh! Po raz kolejny utwierdzam się w przekonaniu, że warto odwiedzać właśnie takie miejsca ;-) Jego stan był idealny, świetnie sprawdzi się na letnie wieczory ♥ Zakończmy na balerinkach, które są najstarsze z całego zestawu, jednak towarzyszą mi bardzo często - nawet w tym momencie mam je na stopach ;) Są niesamowicie wygodne i nigdy mnie nie obtarły - lubię to ♥
IMG_0013.JPG
IMG_0015.JPG
balerinki, torebka - priv sklep / zegarek - allegro / sukienka - h&m / sweterek - atmosphere

Zapraszam do dodania mnie do kręgów 
TUTAJ ♥

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.