Lista blogów » Otherthanpink

Maj Mamy-blogerki czyli Last month

Zobacz oryginał
20190611_222059.jpg
Maj ostatecznie rozprawił się z zimowymi kurtkami i butami.
Choćby nie wiem jak zimno miałoby być już leżą WSZYSTKIE w pudłach. 

Był to czas pierwszych sandałków i topów na ramiączkach. Również pasiasty wzór częściej był wyciągany z szafy niż krata. Pasiaste marynarki wraz z tymi pastelowymi na nowo zaczęły rządzić. A kilka pasiastych marynarek u mnie się uzbierało! :)


otherthanpink.com%2Bmaj%2Blast%2Bmonth.p
Po kwietniowym sianiu przyszła pora na rozsadzenie sadzonek. Przyznaję, z sałatą przesadziłam...I to grubo! Wysadziłam tylko 4 foremki z 30 a i tak tym co już urosło pewnie będzie można jeszcze obdzielić! Jarmużu też pod dostatkiem. Na pomidory jeszcze musimy poczekać.
otherthanpink.com%2Bmaj%2Blast%2Bmonth16
Moja mała pomocnica zawsze chętna do pracy :) otherthanpink.com%2Bmaj%2Blast%2Bmonth13
"To teraz ja będę Twoim fotografem" <3otherthanpink.com%2Bmaj%2Blast%2Bmonth10
Choć mieszkamy zaledwie godzinę od Londynu rzadko tam bywamy. Z dziećmi chyba częściej niż kiedykolwiek. Z racji dwóch długich weekendów w maju wybraliśmy się tam rodzinnie i zaliczyliśmy m.in. Muzeum Historii Naturalnej, o które dzieciaki już jakiś czas prosiły.otherthanpink.com%2Bmaj%2Blast%2Bmonth4.
Jedna z naszych ulubionych restauracji - zawsze odwiedzając brata wszyscy rodzinnie się tam wybieramy. Płaci się jedynie za wejście i można jeść do woli. Najlepsze kuchnie świata - m.in. meksykańska, włoska, chińska, indyjska, każda na innym stanowisku z jedzeniem serwowanym prosto spod rąk kucharzy.
otherthanpink.com%2Bmaj%2Blast%2Bmonth12
Tak, lubię się tam porządnie najeść a na dokładkę był jeszcze deser! otherthanpink.com%2Bmaj%2Blast%2Bmonth3.
Dla kontrastu troszkę mojego domowego pichcenia :) 1. Marchewkowe czyli ulubione rodzinne ciacho. / 2. Drożdżowe wytrawne bułeczki. / 3. Tradycyjne klopsy / 4. Kruche ciasto z truskawkami i beząotherthanpink.com%2Bmaj%2Blast%2Bmonth2.
1 & 2. Wiosenne wycieczki rowerowe. / 3. Pewnego weekendu rodzice mieli wychodne. / 4. Taka "wiosenna" pogodaotherthanpink.com%2Bmaj%2Blast%2Bmonth7.
Majowe nowości w szafie - 1. Jedna bluza w rozmiarze dla każdego z domowników z rodzinnej kolekcji H&M / 2. Piękna maxi sukienka w grochy nieco w stylu retro / 3. I kolejny garnitur do kolekcji! Możecie go znaleźć TUTAJ
otherthanpink.com%2Bmaj%2Blast%2Bmonth5.
Wkrótce zobaczycie go na pewno i na blogu :) 
otherthanpink.com%2Bmaj%2Blast%2Bmonth11otherthanpink.com%2Bmaj%2Blast%2Bmonth9.
A na dokładkę majowe stylizacje - nieco sukienek i spódnic oraz prym marynarek :) 
otherthanpink.com%2Bmaj%2Blast%2Bmonth8.

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.