Lista blogów » Fotografia sposobem wyrazu

Jak Zamawiać Rzeczy z USA? MyUS.com review

Zobacz oryginał


DSC_0181.JPG


Każda z nas uwielbia mniej lub bardziej robić zakupy. Część osób wybiera zakupy w sklepach stacjonarnie, a inni preferują kupowanie online. Od kilku lat najczęściej wybieram drugą opcję - wielość modeli, szeroki asortyment, niskie ceny. W sieci sklepy oferują nam rzeczy, które często nie są dostępne stacjonarnie. Uwielbiam kupować rzeczy, które są ciężko dostępne u nas, bo wtedy czuję, że mam coś wyjątkowego. Dziś opowiem Wam jak zamawiać rzeczy z USA. Często wydaje nam się to trudne. Sądzimy, że przesyłka będzie droga lub wcale niemożliwa, bo mieszkamy w małej Polsce. Nic bardziej mylnego. Dziś pokażę Wam, jak w łatwy i przystępny cenowo sposób kupować online - w moim przypadku ze Stanów Zjednoczonych. 

DSC_0209.JPG


Jak Zamawiać Rzeczy z USA?


W Stanach znajdziemy rzeczy, które są ciężko dostępne lub wcale niedostępne u nas w Polsce. Lubię eksperymentować z modą, nie lubię, gdy dostępność produktów mnie ogranicza, dlatego często robię zakupy internetowe. Wypatrzyłam kilka perełek na amazon.com. Tych rzeczy nie można było wysłać do Polski. Z pomocą przychodzi strona MyUS.com, która wyśle paczki ze Stanów do dowolnego miejsca na świecie! Łatwo zamawiać rzeczy ze Stanów - zaraz opowiem Wam jak.

DSC_0198.JPG

DSC_0185.JPG

DSC_0215.JPG


Tania Wysyłka ze Stanów Zjedoczonych do Polski

Strona MyUS.com oferuje wysyłkę zakupów z USA do Polski.  Jak działa strona? Tworzymy na niej konto. Strona tworzy nam pocztową skrytkę, do której dotrą nasze paczki. Adres skrytki podajemy podczas zakupów online zamiast naszego tradycyjnego adresu. Nasze zamówione paczki docierają do skrytki. To my sami decydujemy, czy od razu paczka ma wyruszać w dalszą drogę. Możemy poczekać aż kilka paczek zbierze się w skrytce i zamówić dostawę wszystkich przesyłek - są pakowane w jedno pudełko. Do wyboru mamy różne rodzaje wysyłki - tańsze, droższe - kurier, poczta. Ja wybrałam jedną z tańszych opcji a moja paczka dotarła do mnie w kilka dni - byłam naprawdę w głębokim szoku. Paczka przyszła cała i zdrowa. Była bezpiecznie zapakowana. Tania wysyłka z USA to zaleta MyUS.com

DSC_0231.JPG

DSC_0246.JPG

DSC_0251.JPG

Opinia o MyUS.com


Dlaczego wybrałam stronę MyUS.com? Strona oferuje znacznie tańsze koszty wysyłki niż nawet standardowo amerykańskie sklepy internetowe. Usługa jest wykonywana sprawnie, szybko i dokładnie. Świetną opcją jest możliwość spakowania kilku zamówień w jedną paczkę i ich wysyłka. Na stronie możecie wybrać typ wysyłki i pokaże Wm się szacowana kwota, jaka wyjdzie za wysyłkę. Sądzę, że warto zainteresować się stroną, gdy chcecie zamawiać online z zagranicy i albo wysyłka jest droga albo wcale nie jest dostępna. 

DSC_0287.JPG

DSC_0272.JPG


DSC_0297.JPG


Zaloguj się, żeby dodać komentarz.