Lista blogów » Fotografia sposobem wyrazu

Jak Nosić Tunikę? Jesienna Prosta Stylizacja

Zobacz oryginał
DSC_9989.JPG

Witam ponownie. Pogoda nas rozpieszcza, humor mi dopisuje - czego chcieć więcej? No może odrobinę więcej motywacji do tworzenia na blogu i instagramie - ostatnio pochłonął mnie wir obowiązków, ale nie narzekam - przecież dobrze wiecie, że nie lubię stać w miejscu. Dziś mam dla Was prostą jesienną stylizację.Ostatnimi czasy stawiam na nieskomplikowane zestawy, które zawsze dają radę. A Tunika to  główny element mojej propozycji.


DSC_9916.JPG

Jak Nosić Tunikę?


Ostatnio zaczęłam ubierać się bardziej elegancko. Tunika w stonowanych kolorach świetnie sprawdzi się do takich stylizacji. Jak ją nosić? Najlepiej ubrać do niej czarne lub białe spodnie - dopasowane lub bardziej w kant - zyskamy jeszcze więcej eleganckiego stylu. Na nogi założyłam espadryle, bo niespecjalnie lubię nosić baleriny. Trzy elementy i stylizację mamy gotową. 

DSC_0008.JPG


DSC_9978.JPG

DSC_9996.JPG

Prosta Jesienna Stylizacja
Moja propozycja sprawdzi się nie tylko jesienią ale też i wiosną. Bluzka o ciekawym wzorze i fasonie świetnie zagra ze zwykłymi spodniami. Na nogi wygodne b uty - espadryle, trampki, adidasy czy botki i tadam! Prosta jesienna stylizacja gotowa. Powiedzcie, czy najprostsze rozwiązania nie są najlepsze? Uważam, że tak!
DSC_9980.JPGTunika ZafulEspadryle Primark

DSC_9931.JPG


A Wy jak się miewacie ostatnimi czasy? Mam nadzieję, że wkrótce stworzę dla Was kolejne nowości. Stay tuned!
Zaloguj się, żeby dodać komentarz.