Lista blogów » Mood Book

I don't believe in fairytales!

Zobacz oryginał

Ja chcę jeszcze wakacje!! Nie myślałam, że ten rok będzie taki ciężki. Wracam ze szkoły po 8 lekcjach trzy razy w tygodniu, a w domu praktycznie od razu muszę siadać do lekcji i nauki, bo w końcu sprawdziany i kartkówki na bieżąco, egzaminy, parę konkursów kuratoryjnych jednocześnie… Nie wiem, czy w ogóle będę miała czas na przyjemności, czyli m.in. blogowanie… Strasznie rozdziera mi to serce i totalnie nie mogę się z tym pogodzić. W najbliższym czasie będę musiała podjąć decyzję, czy nie przerwać pisania bloga do maja, kiedy już miną wszystkie obowiązki. Boże, jak strasznie się czuję, tak bardzo chcę, a nie mogę! 
8.jpgDzisiejszy zestaw składa się z pomarańczowej spódniczki, cielistej bokserki, wybielonej do połowy katany i nadającej charakteru biżuterii. Naszyjnik zrobiłam sama z końcówek plastikowych łyżeczek i powiem skromnie, że bardzo mi się podoba :) Ciekawostką może być fakt, że samą katanę i spódniczkę nosiłam jeszcze w dzieciństwie, a ostatnio coraz częściej znajduję na strychu takie ‘perełki’.
IMG_4930ab.jpg14.jpg12.jpg
9.jpg10.jpg 
wybielona katana – vintage + DIY
spódniczka – vintage
bokserka – bazarek
bransoletki – DIY, prezent
pierścionek - @
koturny – własność mamy
4.jpg5.jpg13.jpg6.jpg
11.jpg
Oprócz tych smutów to mamy taki mały blogowy sukces :) 400 obserwatorów i jednocześnie 40 lubiących na fejsie, jest super! 26 września wypadać też będzie pół roku istnienia tego bloga, jeżeli wytrwam w szkole i zostanę tutaj z Wami, to możliwe że pojawi się jakiś konkurs, być może zapowiadany od dawna giveaway z rzeczami DIY :)
2.jpg
Na koniec, tradycyjnie, piosenka. Dzisiaj Wonderland Natalii Kills. Zapraszam do posłuchania, świetny kawałek!


7.jpg
Buziaki moi drodzy, trzymam kciuki, żeby szkoła nie była dla Was aż tak wymagająca jak dla mnie w tym roku :)


Zaloguj się, żeby dodać komentarz.