Lista blogów » Evelciove Love

Hydrożelowe płatki pod oczy Efektima

Zobacz oryginał
1.JPG
Okolice oczu są bardzo ważne dla nas gdyż tam najczęściej widać pierwsze oznaki starzenia, zmęczenia  więc warto o nie dbać. Płatki pod oczy są podręcznym i w miarę szybkim ratunkiem dla oczu w przypadku zmęczenia. Marka Efektima posiada 3 rodzaje płatków.
2.JPG
Pierwszy z nich to HIALU-LIFT są to płatki które posiadają w swoim składzie drobinki złota i są przeciwzmarszczkowe oraz likwidujące cienie pod oczami. Jeśli chodzi o działanie to nie będę Was ściemniać , że zmarszczki zniknęły bo używałam ich tylko kilka razy więc nie mogę się wypowiedzieć  w tym temacie lecz zmęczenie i opuchlizna znika.
4.JPG
Drugie to WINE-THERAPY są to płatki na bazie z czerwonego wina . Świetne połączenie kwasu hialuronowego , witaminy E ,C, B3  , ekstraktu z czerwonego wina oraz olejku różanego  dzięki czemu poprawia się sprężystość skóry oraz jej koloryt pod oczami. 
3.JPG
Ostatni  rodzaj to WHITE-COMPRESS które są u mnie w zapasie. Pomagają mi pozbyć się sińców pod oczami po nieprzespanej nocy raz ciężkim dniu gdy wieczorem mam wyjście i chce dobrze wyglądać . 
Wszystkie rodzaje płatków znajdują się w złotym opakowaniu. Skóra po nich jest delikatna wypoczęta i to co najważniejsze nie podrażniają .
Bardzo polubiłam się z płatkami tej marki i często goszczą w mojej kosmetyczce.
Jeśłi potrzebujecie czegoś niedrogiego a efektywnego t polecam płatki pod oczy Efektima. 

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.