Lista blogów » Gneshka

HAPPY NEW YEAR!!!

Zobacz oryginał
Untitled1.jpg


gneshka%2Bkasia%2Bfilipczak%2B17.jpg


Kochani!
Rok 2014 minął w zniewalającym tempie. To był jeden z moich najlepszych okresów w życiu. Wydarzyło się mnóstwo fantastycznych rzeczy i spełniło kilka moich małych marzeń. Poznałam niesamowitych ludzi, którzy otworzyli przede mną nowe drogi i pozwolili rozwinąć skrzydła.
Ten rok był też przełomowym okresem w moim życiu. Czas wielkich decyzji, a przynajmniej ich planowanie, to ogromne wyzwanie. Ich realizacja w przyszłym roku. Chodzi tu głównie o wybór studiów, przeprowadzka do dużego miasta i mam nadzieje jeszcze więcej możliwości, które pozwolą mi w przyszłości stanąć w miejscu, które gdzieś z tyłu głowy w zakładce 'Wielkie Marzenia' motywują mnie każdego dnia.
Ogromnie cieszę się, że jesteście ze mną, chętnie wchodzicie na bloga, bierzecie aktywny udział w życiu Gneshki i dzięki Wam mogę robić to, co sprawia mi ogromną przyjemność.
Życzę Wam z całego serca, aby przyszły rok okazał się jeszcze lepszy od poprzedniego. Każdy dzień był pełen uśmiechu i wspaniałych chwil ze wspaniałymi ludźmi! :)
Buziaki! ♥
zdjęcia KASIA FILIPCZAK www.kasiafilipczak.pl / www.kasiafilipczak.blogspot.com
gneshka%2Bkasia%2Bfilipczak%2B23.jpg


gneshka%2Bkasia%2Bfilipczak%2B3%2Bpopraw

gneshka%2Bkasia%2Bfilipczak%2B15.jpg


gneshka%2Bkasia%2Bfilipczak%2B21.jpg

gneshka%2Bkasia%2Bfilipczak%2B24.jpg


gneshka%2Bkasia%2Bfilipczak%2B19.jpg

gneshka%2Bkasia%2Bfilipczak%2B9.jpg
sweter SH | spodenki H&M | podkolanówki NO NAME | zegarek MICHAEL KORS


Zaloguj się, żeby dodać komentarz.