Lista blogów » Evelciove Love

Hacienda na Wiosnę

Zobacz oryginał
IMG_20180413_110725.jpg
I znowu wylądowałam pod Taterkami. 
Oczywiście zatrzymaliśmy się w Domku Hacienda . Tam tez już panuj wiosenny klimat. 
Uwielbiam ten widok jaki rozpościera się z tarasu jak i okien tego domku.
Kiedyś nie przeszkadzało mi czy zatrzymałam się w hotelu czy też w prywatnej kwaterze. Ale teraz coraz bardziej cenie sobie spokój , poczucie komfortu .
Od kiedy zaczęłam zatrzymywać się w samodzielnych apartamentach i domkach zaczełam bardziej dostrzegać dobre strony takich miejsc. Cenowo nie wychodzą one o wiele drożej jeśli jedziemy całą rodziną bądź paczką znajomych  a zyskujemy komfort. Właśnie chyba o to nam chodzi podczas wyjazdów wypoczynkowych. 
Ten domek znajduje się przy jednej z głównych ulic prowadzących z Zakopanego do Kościeliska .
Bez problemu w sezonie wiosenno-letnim możemy rozpalić sobie grilla czy ognisko i pobyć w swoim gronie. A gdy mamy dzieci to i one znajdą coś dla siebie gdyż jest piaskownica ,huśtawki oraz różne zabawki zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz domku.
My korzystamy w pełni uroku tego domku . Lenka niemalże ciągle bawi się w ogrodzie i mówi ,że to najfajniejsze miejsce do jakiego przyjechała .
Ja zaś uwielbiam przesiadywać na tarasie. 
Jeśli poszukujecie fajnego miejsca niedaleko centrum Zakopanego a zarazem poza miastem to jest to świetna baza wypadowa . Ja jestem tu poraz kolejny i napewno jeszcze wrócę .
A już na dniach ruszają nowe apartamenty położone jeszcze wyżej niż hacienda z jeszcze piękniejszym widokiem . Więc jeśli planujecie majówkę na Podhalu to zachęcam Was do zapoznania się z ofertą .
MONIKA ANDRZEJ SKUPIEŃ 
tel 693201913

DSC_0077.JPG
DSC_0121.JPG
IMG_20180413_104949.jpg


.


Zaloguj się, żeby dodać komentarz.