Lista blogów » Jestem Kasia

Festival hair

Zobacz oryginał
2.JPG

Lato to czas imprez na świeżym powietrzu, w tym festiwali muzycznych. Co roku staram się z moimi znajomymi wybrać na jakąś ekstremalną, kilkudniową imprezę pod gołym niebem, by móc wybawić się za wszystkie czasy w najlepszej atmosferze. W tym roku niestety nie udało się zorganizować naszego tradycyjnego wypadu pod namioty (2012 , 2013), jednak za to za 3 tygodnie wybieram się do słonecznej Hiszpanii na festiwal Benicassim, gdzie też na pewno nie zamierzam próżnować :)
W dzisiejszym poście chciałam Wam zaprezentować jedną z moich propozycji festiwalowych fryzur- jest to  coś szybkiego i zarazem dziecinnie prostego.
Summer is a time for outdoor events, including music festivals. Every year I try with my friends to go for an extreme, couple of days long party in the open air to have the greatest fun ever. This year, however, we didn’t manage to organise camping, but after 3 weeks I’m going to visit sunny Spain for the Benicassim festival where I won’t waste my time :) In the today’s post I wanted to show you one of my proposals for festival’s hairdos – a total piece of cake done in a flash. 

cats.jpg

Najpierw zabieram się za zrobienie małego dobierańca. Na szczęście moja grzywka jest już na tyle długa, że potrafię bez problemu wplatać ją do reszty włosów. Zrobienie takiego warkocza to kwestia minutki.
First small French braid. Fortunately, my fringe is long enough to braid it with the rest of hair. Such braid takes just a minute. 

4.JPG

Warkoczyk spinam za uchem wsuwkami.
Then, pin the braid with a hair slide behind the ear.

cats.jpg

No i teraz czas na lekkie wygładzenie włosów. Mimo że prostownica Rowenta chroni włosy dzięki nowej powłoce Keratine&Shine, to nie obejdzie się bez środka chroniącego przed wysoką temperaturą.
And, small hair straightening at the end. Although the Rowenta’s hair-straightener protects hair due to new Keratine-Shine protective coating, some agent protecting against high-temperature is necessary. T

3.JPG

Wisienką na torcie w każdej festiwalowej fryzurze są kwiaty- sztuczne, naturalne, wianki, pojedyncze, nieważne! Na festiwalach można (a nawet trzeba :) puścić wodze fantazji! :)
The true gem in all festival hairdos are flowers – artificial, natural, garlands, single flowers, it doesn't matter! Festivals are the time for flings of fancy! :)

9.JPG

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.