Lista blogów » Evelciove Love

Drożdże piwowarskie Lewitan

Zobacz oryginał
Witajcie kochani☺


Jak Wasze samopoczucie? Jak mijają co niektórym pierwsze tygodnie szkoły? U mnie jest jakoś monotonicznie znowu praca dom i tak ciągle. .  Jak zdążyliście sie zoriętować po moim instagramie na początku września byłam w Zakopanem... Lubię spontaniczne wypady ale tam szczególnie. Dość często tam jestem gdyż tam czuję , że odpoczywam , mimo iż aktywnie tam spędzam kazdy dzień .. chodząc po górach czy  też dolinach czuję że wszystko zostawiłam 400km za sb a teraz jest tu i teraz.. to taki moj mały azyl . A Wy macie takie swoje miejsce gdzie czujecie wytchnienie, gdzie lubicie wracać choć na chwilę , bez znaczenia na wszystko ?


CAM02855.jpg


DSC_0267.JPG
Dziś mam dla Was suplement diety przez niektórych dobrze znany czyli drożdże piwowarskie  Lewitan. . Ich działanie powinno pomagać nam na skórę , włosy i paznokcie .. 

CAM02509.jpg

 
Kiedyś rozmawiając z koleżanką naszedł nam temat włosów , że ostatnio wolno mi rosną itd i ona poleciła mi właśnie te drożdze . .  kiedyś szukając w internecie też słyszałam informacji na ten temat i czytałam że należy pić drożdże. Do picia ich jakoś nie mogłam się przekonać  wiec postanowiłam te wypróbować. 


Moja opinia:

Posiadają standardowe opakowanie jak dla tego typu suplementów czyli plastikowy słoiczek. Nie ma problemu z wyjmowaniem z niego tabletek, które są średniej wielkości .
Należy ich zarzyć maksymalnie 12 w ciągu doby..  Cena też niezbyt wysoka ja zapłaciłam za nie 9zł . Łatwo dostępne
Stosowałam je ponad miesiąc.
Rezultat hmm trochę lepsza przemiana materii, mniejsze wypadanie włosów, znacznie rzadsze efekty przetłuszczania włosów , niestety nie zauważylam zbytnio szybszego wzrostu włosów.
Moje uczucia są mieszane co do tego suplementu ..

CAM02514.jpg


CAM02510.jpg

A u Was jak się sprawdzały??

Buziaki 

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.