Lista blogów » Evelciove Love

Domek Hacienda /Zakopane -Kościelisko

Zobacz oryginał
1.jpeg
Lubicie Tatry ??? Bo ja bardzo niezależnie od pory roku chętnie tam wracam.
Tam odnajduje swój spokój ,naładowuję akumulatory na kolejne miesiące i co najważniejsze poznaje świetnych ludzi. Lubię chodzić po górach ale również lubię usiąść z kubkiem kawy i zwyczajnie na nie patrzeć . Poza sezonem takim miejscem dla mnie był zawsze Tygodnik Podhalański lub taras widokowy przy stacji Szymoszkowa  bywało ,że byliśmy tam niemalże sami. 
5.jpeg

Pamiętam jak chciałam znaleźć miejsce właśnie w Zako lub okolicy do którego będę wracała z uśmiechem na twarzy oraz pewnością ,że nie spotka mnie tam żadna niemiła niespodzianka . 
I znalazłam jest to Domek Hacienda o którym Wam pisałam TUTAJ . Widok z Tygodnika jak i tarasu przy stacji krzesełkowej jest z okien tego domu . Wystarczy wyjść na taras , do ogrodu zabrać kubek z grzanym winem i upajać się widokami w gronie  najbliższych.
Można napalić ognisko ,upiec kiełbaski to są rzeczy których nie znajdziemy w hotelach czy też miejskich kwaterach noclegowych . 
To miejsce jest z klimatem który większość z nas lubi i poszukuje a nie koniecznie chce mieszkać z dala od centrum .Dom mimo ,że znajduje się poza Zako to dotarcie do centrum zajmuje 10 min busem a przystanek jest ok 200 m od domu  a 10 min czasem jedziemy z Harendy do dworca . 
Jest to świetne miejsce dla rodzin z dziećmi jak i grona znajomych.
Domek jest bardzo dobrze wyposażony w aneks kuchenny więc codzienne zupki chińskie  i kanapki będą mogły iść w odstawkę . 
W dodatku świetni właściciele z którymi można porozmawiać na luzie .
Jeśli wybieracie się do Zakopanego i w okolice to polecam Wam ten domek .
Zostawiam Wam linki oraz nr kontaktowy 
7.jpeg
3.jpg
4.jpg
6.jpeg
2.jpeg
8.jpg

tel 693201913
DOMEK HACIENDA FB
DOMEK HACIENDA INSTAGRAM
DOMEK HACIENDA STRONA






Zaloguj się, żeby dodać komentarz.