Lista blogów » Evelciove Love

Czerwcowe Kościelisko - Domek / Apartamenty Kierpcówka 5

Zobacz oryginał
16.JPG
Cześć Kochani. 
Bardzo Wam dziękuję za tak szeroki odzew ,że Wam brakuje moich postów tutaj choć staram się być aktywna na Instagramie  Blog za Waszą sprawą powoli zaczyna się urozmaicać o tematy podróżniczą. Bardzo mnie to cieszy ,że jesteście zainteresowani moimi wyjazdami ,że tak licznie oglądacie moje relacje na IG . 
W czerwcu mieliśmy być nad morzem lecz gdy właścicielka Apartamentów Kierpcówka 5 zaprosiła Nas ponownie decyzja była jednoznaczna ,że jedziemy na Podhale.
Dlaczego skoro jesteśmy tam tak często ?? 
Z prostego powodu czujemy się tam jak u siebie a nawet lepiej . Lubimy wieczorne rozmowy z właścicielami ,którzy są przyjacielscy i gościnni.
Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem z jaką starannością prowadzą Domek hacienda oraz Apartamentów Kierpcówka 5 . Mój Marcin nawet stwierdził ,że nie wyobraża sobie pobytu gdzie indziej w okolicach Zakopanego jak właśnie tam.
Wielu z Was rezygnuje z pobytu tam z racji odległości od Krupówek . Uwierzcie mi ,że niezależnie od tego czy pojedziecie autem czy też autobusem ,pociągiem to nie jest problem. 
Połączenie Zakopane-Kościelisko jest lepsze niż w nie jednym mieście. W dodatku okolica jest tak przepiękna ,że tylko zabrać z sobą na spacer koc ,dobre wino i położyć się na łączce. 
Dla bardziej aktywnych jest niedaleko domu szlak na Gubałówkę . Ps ale nie ten główny obok kolejki ha ha :)
Apartamenty są bardzo dobrze wyposażone co już Wam pisałam TUTAJ . Z racji tego ,że oboje trochę zmieniliśmy nawyki żywieniowe ograniczyliśmy się z chodzeniem po karczmach a sami gotowaliśmy . Lecz jest też możliwość zamówienia śniadań do pokoju.
Dodatkowo jest fajna atrakcja przejażdżki bryczką a w zimie organizacja kuligu .
I odrazu uprzedzam ,że tam konie są lepiej traktowane niż nasze domowe pupile. Tam konie są ogromną pasją Właścicieli oraz ich dzieci . Kaprys i Milton są szczęśliwymi końmi bo trafili na takich właścicieli.
Dodatkowym atutem jest to,że możemy mieć 2 osobne apartamenty 6 osobowe bądź 12 osobowy domek w całości z 3 łazienkami.
Ogród który umili każdy pobyt to podstawa a tam przechodzi najśmielsze wymagania .
My dopiero wróciliśmy a już chcemy tam wracać.
18.JPG
20.JPG
12.JPG
19.JPG

Ps a jeśli są tu fanki SZPILEK NA GIEWONCIE to niemalże w sąsiedztwie  Domku hacienda jest dom słynnej LUCYNY SKORUPY :)
Już w następnym poście nasz spacer na Rusinową Polanę i Gęsia Szyję 

Tutaj macie namiary na
 Domek hacienda
i
Apartamenty Kierpcówka 5

MONIKA ANDRZEJ SKUPIEŃ 
tel 693201913

Moniko i Andrzeju bardzo dziękujmy za wspaniały pobyt z niespotykaną gościnnością w miejscu pełnym energii i zachwytu. Nie sądziliśmy ,że spotkamy tak świetnych ludzi i nawiążemy tak wspaniałą znajomość mimo dzielących Nas kilometrów. 
Wyróżnia Was to ,że jesteście indywidualni i dzięki temu nie tylko my ale i inni będą do Was wracać z dobrymi wspomnieniami z poprzednich pobytów i do zobaczenia niebawem.
8.JPG
3.JPG
7.JPG
4.JPG
15.JPG

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.